چهار شنبه 27 دی 1396 06:46:46

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1636

تاریخ انتشار : 26/09/1392 - 12:28

با اعلام فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه:

تاریخ برگزاری یادواره شهدای سوادکوه قطعی شد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه با اشاره به تاثیر همه جانبه یادواره شهدا در فضای جامعه از برگزاری سومین یادواره شهدای سوادکوه در دهم دی ماه سال جاری خبر داد.

تاریخ برگزاری یادواره شهدای سوادکوه قطعی شد

به گزارش سوادکوه آنلاین سرهنگ یارعلی درزی در جمع خبرنگاران از برگزاری جلسه هماهنگی با مسئولین شهرستانی اسلامی برای برگزاری یادواره سرداران و 424 شهید سوادکوه خبر داد و اعلام کرد: این یادواره در تاریخ 10 /10 /92 در سالن ورزشی امام علی(ع) شهر شیرگاه برگزار می شود.

وی خواستار تعامل و همکاری همه جانبه مسئولین دو شهرستان برای هر چه با شکوه تر برگزار شدن این یادواره شد و اظهار داشت: طبق برنامه ریزی های به عمل آمده، به منظور برگزاری منظم یادواره، وظایف ادارات و نهادها به طور تخصصی تفکیک شده است.

درزی با بیان اینکه امسال شاهد برگزاری سومین یادواره سرداران و 424 شهید سوادکوه و سوادکوه شمالی هستیم به معرفی سخنران و مداح یادواره پرداخت و گفت: دکتر حشمت الله قنبری کارشناس مذهبی صدا و سیما به عنوان سخنران و حاج قاسم رضایی به عنوان مداح یادواره سرداران و شهیدان سوادکوه انتخاب شدند.

فرمانده سپاه ناحیه سوادکوه  با اشاره به تاثیر برگزاری یادواره های شهدا بر فضای جامعه، تصریح کرد: تاثیر فرهنگی یادواره شهدا در فضای جامعه با توجه به شرایط کشور و فرمایشات مقام معظم رهبری در اهمیت یاد و خاطره شهدا، گسترده و همه جانبه است.دیدگاه شما در مورد : تاریخ برگزاری یادواره شهدای سوادکوه قطعی شد

تاریخ برگزاری یادواره شهدای سوادکوه قطعی شد