یکشنبه 26 آذر 1396 01:59:33

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1633

تاریخ انتشار : 26/09/1392 - 00:01

با اهدای عضو:

یک سوادکوهی به 12 نفر جان دوباره بخشید

با موافقت تمامی اعضای یک خانواده سوادکوهی، 12 عضو پدر خانواده اهدا شد.

یک سوادکوهی به 12 نفر جان دوباره بخشید

به گزارش سوادکوه آنلاین، این هفته در سوادکوه شاهد ایثارگری یک خانواده پل سفیدی بودیم. ماجرا از این قرار است که خانواده مرحوم احمد خادمی ازاندهی بعد از آنکه آن مرحوم پس از سقوط از ارتفاع دچار مرگ مغزی شد، با اهدای اعضای آن مرحوم موافقت کردند.

خادمی ازاندهی 49 ساله، ساکن پل سفید و بازنشسته ذوب آهن، صبح سه شنبه هفته گذشته هنگامی که قصد برف روبی سقف برادر مرحومش را داشت، از بام سقوط می کند و بی هوش می شود.

پس از این رخداد مرحوم خادمی به بیمارستانی در ساری منتقل می شود، تیم پزشکی این بیمارستان بعد از معاینه تخصصی اعلام می کنند این مرحوم دچار مرگ مغزی شده است.

با اعلام این خبر به خانوادۀ این مرحوم، اعضای خانواده همگی با اهدای عضو پدر خانواده موافقت می کنند، در نتیجه با هماهنگی یکی از بستگان این خانواده بدن مرحوم احمدی روز چهار شنبه جهت اهدای اعضاء به بیمارستانی در تهران منتقل می شود.

روز چهارشنبه مرحوم احمد خادمی ازاندهی با اهدای اعضای خود به 12 بیمار جانی دوباره داد و با این کار بزرگ ترین یادگاری را از خود برجای گذاشت.

چهار فرزند مرحوم خادمی به همراه مادرشان در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین اعلام کردند: از این امر بسیار خوشحال هستند و احساس آرامش دارند.

 اعضای این خانواده با بیان اینکه برای تمام کسانی که  از اعضای پدرمان استفاده می کنند آرزوی سلامتی داریم، تصریح کردند:اصلا پشیمان نیستیم چون خواسته خود مرحوم این چنین بوده است.

گفتنی است تمام اعضای این خانواده از جمله مرحوم خادمی دارای کارت اهدای عضو هستند.

پیکر مرحوم خادمی روز پنجشنبه بعد از تشیع در زادگاهش به خاک سپرده شد، روحش شاد.دیدگاه شما در مورد : یک سوادکوهی به 12 نفر جان دوباره بخشید

یک سوادکوهی به 12 نفر جان دوباره بخشید