شنبه 02 تیر 1397 14:47:35

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 16220

تاریخ انتشار : 01/11/1393 - 13:25

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه:

ولایت فقیه نقش اصلی در پیروزی و تقویت انقلاب اسلامی داشت

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با اشاره به شاخص‌های موفقیت انقلاب اسلامی، گفت: ولایت فقیه نقش اصلی در پیروزی و تقویت انقلاب اسلامی داشت.

ولایت فقیه نقش اصلی در پیروزی و تقویت انقلاب اسلامی داشت

سوادکوه- حجت الاسلام غلامحسین ذاکری خطیر عصر امروز در جلسه کمیته امور مساجد و فعالان دینی و قرآنی ستاد  هه فجر شهرستان سوادکوه با اشاره به شاخص‌های پیروزی انقلاب اسلامی و نقش مدیریت امام خمینی (ره)، گفت: تنوع افکار و احزاب مختلف در دوران پیروزی انقلاب اسلامی و حمایت دشمنان از رژیم طاغوت بیانگر مدیریت توانمند بنیانگذار انقلاب اسلامی برای موفقیت در پیروزی آن بوده است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با بیان اینکه انقلاب الجزایر و مصر و سایر کشورها، شکست خورد ولی انقلاب اسلامی ایران تحت تاثیر محیط قرار نگرفت، افزود: انقلاب اسلامی ایران با مدیریت امام خمینی (ره) به پیروزی رسید و مسیر اصلی خود را پیمود.

وی به نقش ولایت فقیه در پیروزی انقلاب اسلامی اشاره و خاطر نشان کرد: اصل ولایت فقیه نقش اصلی در پیروزی و تقویت انقلاب اسلامی داشت.

ذاکری خطیر با اشاره به فلسفه وجود چفیه بر گردن مقام معظم رهبری، اظهار کرد: آمادگی همیشگی در برابر دشمنان فلسفه وجود چفیه بر گردن رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی به آمادگی فعالان دینی و قرآنی تبلیغات اسلامی شهرستان سوادکوه و سوادکوه‌شمالی در دهه فجر خبر داد و گفت: گفتمان‌های دینی، برنامه‌های قرآنی، ساماندهی برنامه‌های دانش‌آموزی و اطلاع‌رسانی عمومی بخشی از محور‌های اجرایی دهه فجر امسال است.

 


منبع : سوادکوه نیوز
دیدگاه شما در مورد : ولایت فقیه نقش اصلی در پیروزی و تقویت انقلاب اسلامی داشت

ولایت فقیه نقش اصلی در پیروزی و تقویت انقلاب اسلامی داشت

  • پربازدیدترین ها