دوشنبه 27 آذر 1396 02:51:15

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 15726

تاریخ انتشار : 24/10/1393 - 18:22

شهردار زیراب:

منابع طبیعی برای ساخت جایگاه CNG در زیراب همکاری کند

شهردار زیراب خواستار همکاری اداره کل منابع طبیعی مازندران برای ساخت CNG در شهر زیراب سوادکوه شد.

منابع طبیعی برای ساخت جایگاه CNG در زیراب همکاری کند

سوادکوه- محمود اعتصامی ظهر امروز در جلسه بررسی فعالیت‌های شهرداری‌های سوادکوه با تجلیل از همکاری ادارات و نهاد‌ها با شهرداری زیراب خواستار پرداخت عوارض شهرداری توسط ادارات و نهاد‌های مستقر در شهر زیراب شد و گفت: دغدغه‌های شهرستانی با تعامل بین ادارات و نهادهای شهرستان حل و فصل شود.
شهردار زیراب با بیان اینکه برای تهیه طرح مربوط به چهار باند شدن محور سوادکوه نزدیک به ۴۰ میلیون تومان برای مشاور آن هزینه شده است، افزود: در جلسه با مشاوران شرکت ساخت و توسعه زیر‌بناهای حمل و نقل کشور مقرر شد تا با بازدید میدانی، نتایج نهایی اجرایی شود.
وی با بیان اینکه مسئولان وزارت راه و شهر‌سازی قول حل بحران محور سوادکوه در زیراب را تا قبل از سال ارائه داده‌اند، خاطرنشان کرد: شهرداری زیراب برای ساخت جایگاه سوخت CNG متحمل فشار‌های زیادی شده است و منابع طبیعی با استفاده از اختیارات شهرستانی مشکل ساخت آن را در محدوده قانونی شهر تدبیر کند.
اعتصامی با انتقاد از اینکه مسئولیت روشنایی و لکه‌گیری و تعمیر محور سوادکوه در وسط شهر زیراب را از شهرداری انتظار دارند ولی استفاده از تبلیغات پل‌های عابر پیاده را که مردم کمتر از آن استفاده می‌کنند را از ما دریغ می‌کنند، اظهار کرد: نصب تبلیغات مختلف در روی پل‌های عابر پیاده برای رانندگان در حال تردد خطر‌ناک است و پل‌های عابر‌ پیاده منبع درآمدی برای پایانه‌ها شده است.


منبع : سوادکوه نیوز
دیدگاه شما در مورد : منابع طبیعی برای ساخت جایگاه CNG در زیراب همکاری کند

منابع طبیعی برای ساخت جایگاه CNG در زیراب همکاری کند