چهار شنبه 30 خرداد 1397 09:49:25

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 15725

تاریخ انتشار : 24/10/1393 - 18:21

شهردار پل‌سفید خبر داد

وجود ۸ گره ترافیکی در محور پل‌سفید

شهردار پل‌سفید با اشاره به پیگیری حل مشکلات ترافیک پل‌سفید، گفت: ۸ گره ترافیکی در محور پل‌سفید سوادکوه وجود دارد.

وجود ۸ گره ترافیکی در محور پل‌سفید

سوادکوه- رمضان پاریاو صبح امروز در جلسه بررسی وضعیت شهرداری‌های سوادکوه با اشاره به پیگیری ۱۰ سال اخیر این شهرداری برای احداث پل داخل شهر در کنار پل قدیمی و ایجاد تقاطع غیر هم‌سطح در پل‌سفید، گفت: در شرایط فعلی با ایجاد ترافیک و کم‌عرض بودن پل شهر پل‌سفید شاهد قیفی شدن ترافیک وامتداد آن تا مسافت طولانی هستیم.

شهردار پل‌سفید سوادکوه با اشاره به مشکلات ایجاد ترافیک ایام تعطیلات و حضور مسافران در محور سوادکوه و شهر پل‌سفید، افزود: ایجاد ترافیک در شهر موجب اختلال در امداد‌رسانی به حوادث آتش‌سوزی و انتقال بیماران اورژانسی و ارائه خدمات به شهروندان را فراهم می‌کند.

وی با بیان اینکه اداره راه و شهرسازی برای ترمیم و لکه‌گیری محور در داخل شهر پل‌سفید کمک مالی انجام نمی‌دهد، خاطر نشان کرد: در ایام پر‌ترافیک شاهد امتداد ترافیک در داخل شهر و ایجاد مشکلات برای مردم هستیم.

پاریاو با اشاره به وجود ۸ گره ترافیکی در پل‌سفید و لزوم حل آن در ۴ باند شدن محور سوادکوه، اظهار کرد: برای ۴ منطقه ترافیکی پل‌سفید برنامه‌ریزی شده است ولی برای ۴ منطقه دیگر ترافیکی، مشاور طرح خاصی ندارد.

شهردار پل‌سفید با تاکید بر اینکه ادارات و نهاد‌ها از ۲۰ اسفند ماه نمی‌توانند فعالیت‌های عمرانی و کند و کاری انجام دهند تا برای عید نوروز برنامه‌ریزی شود خواستار پرداخت عوارض ادارات و نهاد‌ها به شهرداری شد و گفت: ادارات و نهاد‌ها در صورت اعتراض به مبلغ عوارض به شهرداری مراجعه کنند و یا درخواست استمهال دهند و در صورت شکایت قضایی، مدیر اداره و ذی‌حساب دارای تکلیف قانونی هستند.


منبع : سوادکوه نیوز
دیدگاه شما در مورد : وجود ۸ گره ترافیکی در محور پل‌سفید

وجود ۸ گره ترافیکی در محور پل‌سفید

  • پربازدیدترین ها