جمعه 24 آذر 1396 05:58:53

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 15723

تاریخ انتشار : 24/10/1393 - 17:06

رئیس اداره بهزیستی سوادکوه:

از هر۵ ازدواج سوادکوه یک مورد به طلاق منجر می‌شود

رئیس اداره بهزیستی سوادکوه با اشاره به لزوم گسترش مشاوره خانواده‌ها، گفت: از هر ۵ ازدواج در سوادکوه یک مورد به طلاق منجر می‌شود.

از هر۵ ازدواج سوادکوه یک مورد به طلاق منجر می‌شود

سوادکوه- حاتم دادمهر عصر امروز در جلسه بررسی برنامه‌های اشتغال بهزیستی سوادکوه با اشاره به اهمیت اشتغال و دغدغه مقام معظم رهبری و تاثیر بیکاری در ناهنجاری‌های مختلف جامعه، گفت: عدم وجود اشتغال پایدار در بین گروه‌های هدف بهزیستی از مشکلات اساسی ما است.

رئیس اداره بهزیستی سوادکوه با انتقاد از گسترش پدیده طلاق در سوادکوه به مراجعه هفتگی ۴ نفر به مراکز قضایی سوادکوه برای طلاق خبر داد و بیان کرد: از هر ۵ ازدواج در سوادکوه یک مورد به طلاق منجر می‌شود.

وی با اشاره به بافت فرهنگی و اجتماعی شهرستان سوادکوه و عدم استقبال از اورژانس اجتماعی در شهرستان، گفت: حضور کارشناسان مشاور برای بررسی و ارائه مشاوره به خانواده‌ها در منازل آنان اجرایی می‌شود و شماره ۱۴۸۰ به صورت رایگان و با مشاوره استانی موجود است.

عضو شورای اداری شهرستان سوادکوه خواستار مناسب سازی فضای فیزیکی ادارات و نهاد‌ها و اماکن عمومی برای حضور معلولین شد و اظهار داشت: برای کمک مناسب به بیماران دارای بیماری سخت به مشارکت و حمایت مردم نیاز داریم که اختصاص ۴ رقم ریالی حقوق کارکنان ادارات و نهادها در طرح شکرانه سلامت یکی از پیشنهادات است.


منبع : سوادکوه نیوز
دیدگاه شما در مورد : از هر۵ ازدواج سوادکوه یک مورد به طلاق منجر می‌شود

از هر۵ ازدواج سوادکوه یک مورد به طلاق منجر می‌شود