جمعه 31 فروردین 1397 20:57:55

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 15652

تاریخ انتشار : 23/10/1393 - 14:16

رئیس میراث فرهنگی و صنایع دستی سوادکوه خبرداد

تشکیل ۷ کمیته ستاد اجرایی خدمات سفر در سوادکوه

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سوادکوه از برنامه‌ریزی برای تشکیل ۷ کمیته ستاد اجرایی خدمات سفر در سوادکوه خبر داد.

تشکیل ۷ کمیته ستاد اجرایی خدمات سفر در سوادکوه

به گزارش سوادکوه آنلاین، رضا دانش‌زاده در جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان سوادکوه با اشاره به برنامه‌ریزی لازم برای ایام نوروز، گفت: فرماندار به عنوان رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر، معاون فرماندار به عنوان قائم‌مقام و رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردش‌گری به عنوان دبیر این ستاد فعالیت می‌کنند.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان سوادکوه با بیان اینکه دبیر‌خانه ستاد اجرایی خدمات سفر در فرمانداری مستقر است و کمیته‌های عضو گزارش خود را به این دبیر‌خانه ارائه کنند، افزود: ۷ کمیته ستاد خدمات سفر در سوادکوه تشکیل می‌شود.

وی با اشاره به حضور کمیته خدمات حمل و نقل، امداد و نجات، انتظامی، هماهنگی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، تنظیم بازار، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات، خدمات و اسکان مسافران، خاطر نشان کرد: اداره راه وشهرسازی در عدم وجود اداره پایانه‌ها در سوادکوه، مسئولیت کمیته خدمات حمل و نقل را بر عهده دارد و اداره هلال احمر، نیروی انتظامی، شهرداری، اداره صنعت و معدن و تجارت، واحد اجتماعی فرمانداری، شبکه بهداشت، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره میراث فرهنگی به عنوان مسئولان دیگر کمیته‌های ستاد خدمات سفر هستند.

دبیر ستاد تسهیلات سفر شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه بعد از ابلاغ استانی به فرماندار شاهد ابلاغ مسئولین کمیته‌های خواهیم بود، اظهار کرد: ادارات عضو ستاد بر طبق نیاز خود ادارات و نهادهای مورد نظر شهرستان را برای همکاری انتخاب کنند.


منبع : سوادکوه نیوز
دیدگاه شما در مورد : تشکیل ۷ کمیته ستاد اجرایی خدمات سفر در سوادکوه

تشکیل ۷ کمیته ستاد اجرایی خدمات سفر در سوادکوه

  • پربازدیدترین ها