شنبه 25 آذر 1396 12:49:37

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 15651

تاریخ انتشار : 23/10/1393 - 14:05

فرماندار سوادکوه مطرح کرد

ملاقات عمومی با مسئولان در روز سه شنبه

فرماندار سوادکوه خواستار حضور مسئولان در روز سه‌شنبه برای ملاقات عمومی مردم با مدیران ادارات و نهاد‌ها شد.

ملاقات عمومی با مسئولان در روز سه شنبه

به گزارش سوادکوه آنلاین، رجبعلی وهابی ظهر امروز در جلسه شورای اداری سوادکوه با تبریک هفته وحدت و با اشاره به اینکه وحدت شیعه و سنی از اصول نظام جمهوری اسلامی ایران است، گفت: وحدت جهان اسلام مورد تاکید مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی با گرامیداشت روز کشاورزی به اهمیت آن اشاره کرد و با بیان اینکه کشاورزی شغل انبیا و از پربرکت‌ترین شغل‌هاست، افزود: حدود ۵ هزار هکتار از زمین های سوادکوه بدون استفاده است و برنامه‌ریزی مناسب برای استفاده از آن باید مورد توجه قرار گیرد.

این مقام مسئول با تاکید بر لزوم اجرایی شدن قانون حقوق شهروندی به تجهیز ادارات و نهادها به سیستم الکترونیکی و اتوماسیون اداری اشاره و خاطر نشان کرد: تجهیز ادارات و نهادها به سیستم الکترونیکی موجب کاهش فساد اداری خواهد شد و ادارات شهرستان برای استفاده از کمک‌های استانی با ادارات کل خود هماهنگی کنند.

وهابی با اشاره به مطالعه سد «کسلیان» سوادکوه به برنامه‌ریزی برای استفاده مردم زیراب و پل‌سفید از آن اشاره کرد و بیان کرد: وزیر راه و استاندار برای بهره‌برداری از تعریض ۴ بانده شدن محور سوادکوه تا پایان سال قول مساعد دادند و همکاری ادارات و نهادهای شهرستان سوادکوه برای اجرایی شدن آن لازم است.

رئیس شورای اداری شهرستان سوادکوه با تاکید بر صداقت مسئولان با مردم و پرهیز از دروغ به آنان، اظهار کرد: مسئولان با ایجاد اشکال در فعالیت‌ها، مردم را مقصر جلوه ندهند و یا مسئولان برای مطرح کردن خود مشکل را به گردن مسئولان ادارات دیگر یا مردم قرار ندهند و در این مورد شکایت‌های زیادی داریم.

وهابی با اشاره به اینکه مدیران ادارات و نهادها در جلسات و کارگروه‌های شهرستانی حضور داشته باشند و یا در صورت عذر موجه، معاون خود را معرفی کنند، گفت: پذیرای پایین‌تر از مدیر یا معاون اداره در جلسات و کارگروه‌های شهرستانی نخواهیم بود.

فرماندار سوادکوه بر حضور مسئولان ادارات و نهاد‌ها در روز سه‌شنبه هر هفته برای ملاقات عمومی تاکید کرد و با بیان اینکه مرخصی و یا بازدید هدفمند شود، افزود: در برخی از مکاتبات شهرستانی و استانی شاهد استفاده از اصطلاح سوادکوه جنوبی برای شهرستان سوادکوه هستیم و به چنین نامه‌هایی پاسخ نخواهیم داد.


منبع : سوادکوه نیوز
دیدگاه شما در مورد : ملاقات عمومی با مسئولان در روز سه شنبه

ملاقات عمومی با مسئولان در روز سه شنبه