جمعه 07 اردیبهشت 1397 05:26:47

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1564

تاریخ انتشار : 19/09/1392 - 17:34

اختصاصی/سید هادی حسینی:

نمی گذاریم حقی از استان ضایع شود

عضو کمیسیون تلفیق بودجه با بیان اینکه هنوز بوجه مازندران به خوبی تجزیه و تحلیل نشده است اعلام کرد:مردم مازندران مطمئن باشند نمی گذاریم حقی از استان ضایع شود.

نمی گذاریم حقی از استان ضایع شود

سید هادی حسینی در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین با بیان اینکه هنوز بودجه مازندران به خوبی تجزیه و تحلیل نشده است از نشست مجمع نمایندگان استان مازندران خبر داد و گفت: این مجمع صبح فردا در مورد چگونگی دفاع از حقوق مردم مازندران در لایحۀ بودجه تصمیم گیری خواهد کرد.

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ اظهار داشت: با توجه به شرایط کشور، لحاظ بودجۀ سال گذشته، مقایسۀ بودجۀ مازندران با استان های دیگر و ظرفیت های استان، پیگیری های لازم را برای تصویب بودجۀ پیشنهادی مازندران خواهیم داشت.

وی به مردم مازندران اطمینان داد: ما به عنوان نمایندگان مازندران نخواهیم گذاشت حقی از استان ضایع شود.

عضو کمیسیون صنایع مجلس درباره اظهارات فیاضی نماینده نور در خصوص استعفای دسته جمعی با تاکید دوباره بر اینکه هنوز اطلاع دقیقی از بودجه مازندران نداریم ابراز داشت: این ها حرف های کلی است و ما نباید حرف های کلی بزنیم، نباید حرفی بزنیم که نظام زیر سوال برود.

حسینی در ادامه خاطر نشان کرد: نباید حرف الکی زد، تا زمانی که بودجه به خوبی تجزیه و تحلیل نشده و مشخص نشده کجایش ظلم شده، برای گرفتن حق نمی توان آن را مطبوعاتی کرد، این ها خلاف است.

وی افزود: :« یک نفر حرفی می زند، مفت می گوید من می روم استعفا می دهم، نباید در این شرایط سخت در جمهوری اسلامی این حرف ها باشد.»دیدگاه شما در مورد : نمی گذاریم حقی از استان ضایع شود

نمی گذاریم حقی از استان ضایع شود

  • پربازدیدترین ها