شنبه 01 اردیبهشت 1397 15:59:00

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 15633

تاریخ انتشار : 23/10/1393 - 08:49

نامه سرگشاده شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور:

آقای لاریجانی! در مقابل گستاخی‌ها و ارائه تصویری دروغین از یوم الله 9 دی ایستادگی کنید

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در واکنش به اتفاقات روز گذشته مجلس و نطق تأمل برانگیز علی مطهری در صحن خانه ملت، نامه سرگشاده‌ای خطاب به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی نوشت.

آقای لاریجانی! در مقابل گستاخی‌ها و ارائه تصویری دروغین از یوم الله 9 دی ایستادگی کنید

سوادکوه- شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در واکنش به اتفاقات روز گذشته مجلس و نطق تأمل برانگیز علی مطهری در صحن خانه ملت، نامه سرگشاده‌ای خطاب به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی نوشت.

 

متن این نامه به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

جناب آقای لاریجانی


ریاست محترم مجلس شورای اسلامی

 

سلام علیکم


در جریان وقایع تلخ و نابخشودنی فتنه سال ۸۸، افرادی همچون میر حسین موسوی و مهدی کروبی که متاسفانه برخلاف اصول و قواعد بازی سیاسی، ظرفیت پذیرش شکست را در خود ایجاد نکرده بودند، پنجه در چهره ملت ایران کشیده و کشور عزیزمان را با ۸ ماه آشوب ناگوار روبرو ساختند، روزهای تلخ و سختی که بر کام ملت گذشت و شیرینی وصف ناشدنی‌اش را برای معاندان این نظام الهی بر جای گذاشت. روز‌هایی که جوانان این مرز و بوم را با ادعاهایی واهی همچون «داماد لرستان» و صندوق‌های دوجداره «به کام مرگ کشاند و داغ‌های نابخشودنی‌ای را بر پیکره ملت ایران به جای گذاشت.


سرانجام ۹ دی ماه ۸۸ نقطه سرنوشت ساز تقابل همه جانبه جبهه استکبار و معاندین نظام با اسلام، انقلاب و ولایت فقیه در یکی از حساس‌ترین مقاطع تاریخی این کشور بود که با حضور اعجاب آور، آگاهانه و برخاسته از بصیرت متکی بر ایمان و اراده الهی ملت ایران، حماسه‌ای ماندگار، الهام بخش و عبرت آموز برای همیشه تاریخ آفرید.


ریاست محترم قوه مقننه


روز گذشته و در جریان نطق یکی از نمایندگان مجلس، جای متهم و متشاکی به غلط عوض شده و تصویری دروغین از یوم الله 9 دی ارائه شد و متاسفانه این وقایع در مجلسی رخ داد که وظیفه نمایندگی از نظرات و آرای ملت را بر عهده دارد.


جناب آقای لاریجانی


ملت ایران در نهم دی ماه سال ۱۳۸۸ با حضور خود و در لا به لای شعار‌های خویش، مطالبات صریح خود مبنی برخورد قاطع با سران فتنه و عمال‌شان را مطرح نمودند و خواستار اشد مجازات برای فتنه گران شدند، اما اکنون عده‌ای به دنبال تبیین غلط و دروغین این حضور با شکوه ملت در جهت خواسته‌های خویش می‌باشند.


اگر روحیهٔ حساس برخی افراد، علاقه‌ای به یاد آوری جنایاتی که فتنه گران در طول ۸ ماه پرالتهاب فتنه، بر ملت و نظام اسلامیشان روا داشتند، که تنها یک نمونه از این جنایات و خیانت‌ها، امیدوار کردن دشمن ناامید شده و اعمال تحریم‌های غیر انسانی علیه کشورمان بود؛ ندارد، حافظهٔ مردم ایران به خوبی مطالبهٔ راهپیمایان ۹ دی را به یاد می‌آورد.


ریاست محترم مجلس شورای اسلامی


ملت ایران در یوم الله نهم دی ماه بدون احساس نیاز به واسطه برای بیان نظرات خود، در میدان حاضر شده و حرف‌های خود را با صریح‌ترین زبان ممکن بیان کردند. از همین رو از حضرتعالی مطالبه می‌شود که به عنوان ریاست مجلس شورای اسلامی، از آرا و نظرات ملت شریف ایران صیانت نموده و در مقابل گستاخی‌ها و بی‌حرمتی‌ها و ارائهٔ تصویر دروغین از حضور با شکوه ملت ایران در نهم دی ماه ۱۳۸۸ ایستادگی نمایید و اجازه ندهید تا ساحت مقدس مجلس شورای اسلامی که باید محل حقگویی و بیان خواسته‌های ملت انقلابی ایران باشد، توسط نماینده‌ای که بار‌ها و در مجامع گوناگون، ارزش‌های مورد احترام و تاکید مردم را به زیر سوال برده و آگاهانه و یا ناآگاهانه سخنان دشمنان آرامش و امنیت این مرز و بوم را تکرار کرده، با سخنان شاعرانه و توهم آلود، به خلاف واقع گویی آلوده شود.


جنبش دانشجویی کشور، بی‌صبرانه منتظر موضع گیری شفاف جنابعالی و مجلس شورای اسلامی در دفاع از مطالبات به حق مردم در نهم دی ماه ۸۸ است.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور


۲۲/۱۰/۱۳۹۳

 

منبع : خبرگزاری دانشجو
دیدگاه شما در مورد : آقای لاریجانی! در مقابل گستاخی‌ها و ارائه تصویری دروغین از یوم الله 9 دی ایستادگی کنید

آقای لاریجانی! در مقابل گستاخی‌ها و ارائه تصویری دروغین از یوم الله 9 دی ایستادگی کنید

  • پربازدیدترین ها