یکشنبه 26 آذر 1396 13:34:24

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1556

تاریخ انتشار : 19/09/1392 - 10:45

رئیس اداره ارشاد سوادکوه:

راهکارهای فعالان فرهنگی سوادکوه جمع‌آوری می‌شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه با اشاره به ظرفیت‌های فرهنگی، هنری و دینی سوادکوه از جمع آوری راهکارهای فعالان فرهنگی سوادکوه در جهت ارتقای سطح فرهنگی منطقه خبر داد.

راهکارهای فعالان فرهنگی سوادکوه جمع‌آوری می‌شود

سوادکوه- میثم قربانی امروز در گفت‌وگو با فارس با اشاره به فعالیت 110 روزه خود در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به ظرفیت‌های فرهنگی و هنری شهرستان سوادکوه و سوادکوه شمالی اشاره کرد و بیان داشت: استفاده از نقطه نظرات و پیشنهادات و راهکارهای هنرمندان و فعالان عرصه فرهنگی و هنری و دینی از اولویت‌های فعالیت دوره جدید بوده است.

وی به ارسال پیشنهادات و نظرات فعالان هنری و فرهنگی به این اداره، افزود: جمع‌آوری نظرات هنرمندان سبب ارتقای فعالیت‌ها و دست‌یابی به اهداف مختلف را فراهم می‌آورد.

وی از برگزاری بیش از 40 برنامه فرهنگی و هنری در طول فعالیت 110 روزه را با همکاری و همراهی همکاران و فعالان فرهنگی و هنری شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه شمالی خبر داد و خاطرنشان کرد:‌ برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری به مناسبت دهه غدیر، دهه کرامت، هفته بسیج، حضور و فعالیت در یادواره‌های شهدا، برگزاری عصری با شعر دفاع مقدس، جشن ویژه هفته کودک، همایش جوان و ازدواج و همایش سبک زندگی اجتماعی، برنامه‌ریزی برای تقویت یا احیای انجمن‌ها بخشی از فعالیت‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در سه ماه اخیر بوده است.

قربانی به ظرفیت‌های شورای فرهنگ عمومی شهرستان سوادکوه اشاره کرد و گفت:‌ پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی با حضور اعضا و ریاست امام جمعه پل‌سفید برگزار شده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه شمالی، برگزاری جلسات شورای راهبردی نمایش، گردهمایی گروه‌های تعزیه و برگزاری مراسم نمادین کاروان عاشورا در سطح شهر زیراب را از برنامه‌های دیگر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد و افزود: پنج نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی، دو ایستگاه نقاشی، سه تعزیه و تئاتر و دو همایش در 110 روز فعالیت این اداره انجام شده است.دیدگاه شما در مورد : راهکارهای فعالان فرهنگی سوادکوه جمع‌آوری می‌شود

راهکارهای فعالان فرهنگی سوادکوه جمع‌آوری می‌شود