شنبه 01 اردیبهشت 1397 21:47:40

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1548

تاریخ انتشار : 19/09/1392 - 08:41

مربی تیم ابومسلم خراسان:

ایران به مرحله دوم جام جهانی صعود خواهد کرد

مربی تیم ابومسلم خراسان با بیان اینکه نباید بالاتر از توان تیم ملی از این تیم توقع داشت گفت:ایران به مرحله دوم جام جهانی صعود خواهد کرد.

ایران به مرحله دوم جام جهانی صعود خواهد کرد

به گزارش سوادکوه آنلاین مهدی امیری در گفتگو با سوادکوه نیوز با اشاره به حضور ایران در سه دوره جام جهانی فوتبال، گفت:‌ ایران در جام جهانی ۱۹۷۸ آرژانتین، ۱۹۹۸ فرانسه و ۲۰۰۶ آلمان حضور داشته است.

مربی تیم ابومسلم خراسان با بیان اینکه تیم ملی ایران در مجموع ۸۹ بار با تیمهای حاضر در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل بازی کرده است، افزود:‌تیم ملی ایران در دیدار با تیمهای حاضر در جام جهانی سال آینده موفق به کسب ۳۱ برد و ۳۳ باخت شده است.

وی به اولین بازی ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل اشاره و خاطر نشان کرد:‌تیم ملی فوتبال ایران در ۲۶ خرداد ماه سال آینده با تیم نیجریه، ۳۱ خرداد با آرژانتین و ۴ تیر ماه با بوسنی دیدار خواهد داشت.

امیری با اشاره به اینکه تیم نیجریه تیم جنگنده و دونده و تیم بوسنی هم تیمی با ترکیب با تجربه ها و جوانان است است، گفت:‌ دیدار با تیمهایی بزرگ جهان مثل آرژانتین از آرزوهای فوتبالی مردم است.

عضو کادر فنی تیم ابو مسلم خراسان به اختلاف ۶ ساعت و نیم ایران با برزیل به اهدای ۱۶ میلیون دلار به تیم صعود کننده از مرحله اول اشاره و یادآوری کرد:‌ بازی های تدارکاتی متناسب با سطح تیمهای گروه، بررسی و تحلیل سبک تیمهای جام جهانی، برگزاری مسابقات تدارکاتی با تیمهای مشابه حریفان و توجه به شرایط جغرافیایی و آب و هوایی برزیل که اختلاف دمای دو شهر آن تا ۲۵ درجه سانتی گراد است از شرایطی است که باید تا زمان برگزاری مسابقات جام جهانی آماده کرد.

امیری با تاکید بر اینکه توقع از تیم ملی ایران را نباید بالاتر از توان این تیم نشان دهیم، تصریح کرد:‌مسیر امتیازی برای ایران در مرحله اول را کسب ۳ امتیاز در برابر بوسنی و ۱ امتیاز در برابر نیجریه می دانم که با ۴ امتیاز به مرحله دوم صعود خواهد کرد.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر سه شنبه 19 آذر 1392 - 13:37
    سوادکوه

    افتخار فوتبال سوادکوه در ایران مهدی امیری سوادکوهی

    8 0
دیدگاه شما در مورد : ایران به مرحله دوم جام جهانی صعود خواهد کرد

ایران به مرحله دوم جام جهانی صعود خواهد کرد

  • پربازدیدترین ها