چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 16:45:44

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 15428

تاریخ انتشار : 19/10/1393 - 19:54

ائمه جمعه سوادکوه در نماز جمعه93/10/19:

پیروزی انقلاب اسلامی نتیجه وحدت ملت بود /مسئولان از ظرفیت نخبگان جوان استفاده کنند

ائمه جمعه شهرهای پل سفید و زیراب در خطبه های نماز جمعه به بیان مسائل روز پرداختند.

پیروزی انقلاب اسلامی نتیجه وحدت ملت بود /مسئولان از ظرفیت نخبگان جوان استفاده کنند

به گزارش سوادکوه آنلاین، ائمه جمعه شهرهای پل سفید و زیراب در خطبه های نماز جمعه به بیان مسائل روز پرداختند.

نماز جمعه پل سفید:

حجت الاسلام احمد قربانی با تبریک به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) اظهار داشت: اولین چیزی که روز قیامت با ترازوی اعمال محاسبه می شود اخلاق است.

  وی با بیان خصوصیات اخلاقی پیامبر اکرم(ص) تصریح کرد: پیامبر گرامی، پیام آور اخلاق، رحمت و مهرورزی است.

امام جمعه پل سفید با اشاره به اهمیت وحدت گفت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سال 57 و پیروزی در هشت سال دفاع مقدس نتیجه وحدت ملت بود.

قربانی افزود: بیائیم در هفته وحدت حول رهبر معظم انقلاب با هم متحد شویم.

وی با بیان اینکه عتبات عالیات خط قرمز ما است، ضمن هشدار به گروههای تکفیری گفت: به این اماکن مذهبی نباید نزدیک شوید.

امام جمعه پل سفید با اشاره به اهمیت اقتصاد مقاومتی تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب بر اقتصاد مقاومتی تاکید خاصی دارند، بیائیم همه از ایشان تبعیت کنیم.

قربانی با اشاره به مذاکرات هسته ای اظهار داشت: اگر ایران از سر میز مذاکرات هسته ای کنار برود، کشورهای غربی و آمریکا باید غرامت سنگینی بدهند، پس باید در مذاکرات با ایران هماهنگ شوند.

وی در پایان با گرامیداشت قیام مردمی در قم گفت: مقاله مجهولی 19 دی سال 57 در یکی از روزنامه های آن زمان بر علیه حضرت امام خمینی (ره) نوشته شد که مردم قم به پا خواستند و این قیام نقطه آغاز انقلاب ما شد.

نمازجمعه زیراب:

حجت الاسلام محمدزمان رضایی ضمن تبریک ولادت پیامبر ارکم (ص) و امام صادق(ع) اظهار داشت: اگر انسان خود را به خدا و پیامبر وصل کند، انسان موفقی خواهد بود که شخصیت هایی همچون  امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری از این نمونه ها هستند.

وی با اشاره به وضعیت معیشت و اشتغال در جامعه گفت: مقام معظم رهبری می فرمایند: «اگر جامعه بیکار داشته باشد، تبعیض و فاصله طبقاتی داشته باشد، این جامعه آرامش ایمانی ندارد و حتی دچار کفر می شود».

 امام جمعه زیراب تصریح کرد: مسئولان باید از  ظرفیت افراد مستعد و نخبگان جوان استفاده کنند و وظایف خود را به نحو احسن انجام دهند.

رضایی در پایان گفت: هر مسئول باید نسبت به عملکرد خود در خصوص تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری پیرامون اقتصاد و فرهنگ به مردم و مسئولان بالادستی خود گزارش دهد.دیدگاه شما در مورد : پیروزی انقلاب اسلامی نتیجه وحدت ملت بود /مسئولان از ظرفیت نخبگان جوان استفاده کنند

پیروزی انقلاب اسلامی نتیجه وحدت ملت بود /مسئولان از ظرفیت نخبگان جوان استفاده کنند

  • پربازدیدترین ها