چهار شنبه 27 دی 1396 04:55:53

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1529

تاریخ انتشار : 18/09/1392 - 09:51

اختصاصی/ سوادکوه آنلاین خبر می دهد:

انتخاب حسینی به عنوان نماینده کمیسیون صنایع در کمیسیون تلفیق بودجه

عضو کمیسیون صنایع مجلس از حضورش در کمیسیون تلفیق بودجه خبر داد.

انتخاب حسینی به عنوان نماینده کمیسیون صنایع در کمیسیون تلفیق بودجه

سید هادی حسینی در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین از حضورش در کمیسیون تلفیق بودجه به عنوان نماینده کمیسیون صنایع در این کمیسیون خبر داد و گفت: کمیسیون تلفیق بودجه، کمیسیونی تخصصی متشکل از کمیسیون برنامه و بودجه و دو نماینده از هر کمیسیون است .

او در تشریح وظایف این کمیسیون اظهار داشت: این کمیسیون بعد از پیشنهاد بوجه به مجلس توسط دولت تشکیل می شود و به بررسی لایحۀ بودجۀ دولت و پیشنهادات نمایندگان کمیسیون برنامه و بودجه می پردازد و بعد از رفع نواقص، بودجه را برای تصویب نهائی تقدیم صحن می کند و در آنجا از لایحۀ بودجه دفاع می کند.

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ اعلام کرد: این کمیسیون از روزی که بودجه به مجلس می آید تشکیل می شود و تا روز نهائی شدن بودجه به کار خود ادامه می دهد.

حسینی افزود: این کمیسیون از صبح دیروز در حال شکل گیری است و حداکثر در 3 تا 4 هفته آینده فرصت دارد تا کار بررسی بودجه را به پایان برساند.

عضو کمیسیون ورزش و جوانان مجلس همچنین از حضور دو نماینده دیگر مازندرانی در کمیسیون تلفیق بودجه خبر داد و بیان کرد: تا الان نجف نژاد و یوسفیان ملا به عنوان عضو کمیسیون برنامه و بودجه به طور خودکار در کمیسیون تلفیق بودجه حضور دارند، ما امیدواریم تعداد بیشتری از نمایندگان مازندران در این کمیسیون حضور بیابند تا به کمک هم بتوانیم از موضوعات منطقه ای دفاع کنیم.

وی همچنین در  مورد توضیحات کلی رئیس جمهور در هنگام ارائه بودجه به مجلس تصریح کرد: به نظر می رسد در بودجه اشکالاتی وجود داشته باشد مثلا در بحث هدف مندی یارانه ها رقم کلی اش را ندیدند، همچنین در توضیح کلی دکتر روحانی اصلاحات جزئی نیاز است.

حسینی در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم این لایحه کمترین مشکل را داشته باشد تا بتوانیم سریعتر آن را تصویب کنیم و دولت زودتر کار خود را شروع کند.دیدگاه شما در مورد : انتخاب حسینی به عنوان نماینده کمیسیون صنایع در کمیسیون تلفیق بودجه

انتخاب حسینی به عنوان نماینده کمیسیون صنایع در کمیسیون تلفیق بودجه