پنج شنبه 06 اردیبهشت 1397 23:56:54

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 15127

تاریخ انتشار : 14/10/1393 - 10:13

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه خبر داد

معرفی اعضای شورای مرکزی کانون مداحان سوادکوه

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه اظهار داشت: اعضای شورای مرکزی کانون مداحان و شاعران آیینی تبلیغات اسلامی سوادکوه معرفی شدند.

معرفی اعضای شورای مرکزی کانون مداحان سوادکوه

سوادکوه- حجت الاسلام غلامحسین ذاکری خطیر در جلسه سومین دوره انتخابات کانون مداحان و شاعران آیینی شهرستان سوادکوه با اشاره به برگزاری هر ۴ سال انتخابات کانون مداحان، گفت: انتخابات کانون مداحان به صورت سراسری در صبح جمعه برگزار شده است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه با اشاره به اینکه کانون مداحان شهرستان سوادکوه ۳۵ عضو دارد و ۱۱ نفر برای عضویت در شورای مرکزی این کانون ثبت نام کرده بودند، افزود: مداح کسی است که توانایی اداره مجالس را دارا باشد و با «جوشی خوان‌ها» متفاوت هستند.

وی با بیان اینکه اهل بیت (ع) حامی مداحان راستین هستند، خاطر نشان کرد: مداحان باید پیرو راه و روش اهل بیت (ع) باشند و پیروی از راه و روش اهل بیت (ع) و مداحی با اخلاص باعث استقبال و حضور گسترده مردم را فراهم می‌کند.

در ادامه این جلسه کاندیداهای عضویت در کانون مداحان به معرفی و بیان دیدگاه‌های خود پرداختند و در پایان احمدعلی خان‌گلی، عباس مرادی، مهدی رضایی، موسی ابوطالبی، ایوب خلیلی به عنوان اعضای اصلی و یوسف صانعی و امیر قاسمی به عنوان اعضای علی البدل شورای مرکزی کانون مداحان انتخاب شدند.


منبع : سوادکوه نیوز
دیدگاه شما در مورد : معرفی اعضای شورای مرکزی کانون مداحان سوادکوه

معرفی اعضای شورای مرکزی کانون مداحان سوادکوه

  • پربازدیدترین ها