جمعه 31 فروردین 1397 07:37:35

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 15117

تاریخ انتشار : 14/10/1393 - 09:14

سردار رمضان شریف:

2 هزار و 300 پروژه ملی توسط قرار‌گاه سازندگی سپاه در کشور انجام شده است/ دهه فجر؛ زمان انتخاب و معرفی نام RQ۱۷۰ ایرانی

مدیرکل روابط عمومی سپاه پاسداران در مورد نامگذاری RQ۱۷۰ گفت: تاکنون اسامی فراوانی برای ما ارسال شده است. از اسامی ۱۰۰ درصد ملی و مذهبی تا اسامی با ادبیات امروزی. در دهه فجر تعدادی از بهترین‌ها را انتخاب و معرفی خواهیم کرد.

2 هزار و 300 پروژه ملی توسط قرار‌گاه سازندگی سپاه در کشور انجام شده است/ دهه فجر؛ زمان انتخاب و معرفی نام RQ۱۷۰ ایرانی

سوادکوه- سردار رمضان شریف، مدیرکل روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصر روز گذشته در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه خراسان جنوبی با بیان اینکه اساس نظام سلطه با گفتمان انقلاب اسلامی مشکل دارد، بیان داشت: استکبار می‌خواهد با هر قیمتی شده به بهانه‌های مختلف ایران را مورد هجمه قرار دهند.

 

وی با اشاره به اینکه دشمن امروز دو هدف عمده رو مورد هجمه قرار داده است، گفت: ولایت فقیه و شخص ولی فقیه و سپاه پاسداران از اهداف مورد هجمه رسانه‌ای دشمن است که بخصوص از سال ۸۷ با هدف ایجاد فاصله بین مردم و رهبری صورت گرفته است.

 

مدیر کل روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه هیچ ۲۴ ساعتی نیست که دشمن علیه سپاه فضا سازی و جریان سازی نکند، گفت: روزانه به طور متوسط دشمن بین ۱۵ تا ۲۰ خبر علیه سپاه تولید می‌کند.

 

سردار شریف به اقدامات سپاه در حوزه‌های عمرانی کشور بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: بعد از پیروزی انقلاب تا کنون ۲۲۵۰ تا ۲۳۰۰ پروژه ملی توسط قرار‌گاه سازندگی سپاه در کشور انجام شده است.

 

وی افزود: همین ورود سپاه به حوزه‌های مختلف باعث عصبانیت دشمن شده است؛ چراکه قرارگاه سازندگی سپاه پروژه‌های ملی را با حدود یک سوم قیمت شرکت‌های خارجی و با کیفیت بسیار بالا‌تر به سرانجام می‌رساند.

 

مدیر کل روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه با اشاره به حرکات تروریستی در شرق کشور آن هم در آستانه هفته وحدت گفت: دشمن هر وقت که نیازی به انجام فضاسازی جدید علیه ایران داشته باشد، یک حرکت تروریستی را انجام می‌دهد.

 

سردار شریف با اشاره به اینکه یکی از اهداف حرکات تروریستی در منطقه سیستان و بلوچستان ایجاد اختلاف بین شیعه و سنی است، گفت: امروز گروهک‌های تروریستی پایگاه مردمی خود در مناطق مرزی کشور را از دست داده‌اند.

 

وی در مورد نامگذاری RQ۱۷۰ نیز گفت: تا کنون اسامی فراوانی برای ما ارسال شده است که از اسامی ۱۰۰ درصد ملی و مذهبی تا اسامی با ادبیات امروزی وجود دارد که در دهه فجر تعدادی از بهترین‌ها را انتخاب و معرفی خواهیم کرد.


منبع : خبرگزاری دانشجو
دیدگاه شما در مورد : 2 هزار و 300 پروژه ملی توسط قرار‌گاه سازندگی سپاه در کشور انجام شده است/ دهه فجر؛ زمان انتخاب و معرفی نام RQ۱۷۰ ایرانی

2 هزار و 300 پروژه ملی توسط قرار‌گاه سازندگی سپاه در کشور انجام شده است/ دهه فجر؛ زمان انتخاب و معرفی نام RQ۱۷۰ ایرانی

  • پربازدیدترین ها