شنبه 25 آذر 1396 01:00:29

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 15100

تاریخ انتشار : 13/10/1393 - 23:24

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سوادکوه خبر داد

اجرای طرح کاروان سلامت

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سوادکوه از اجرای طرح کاروان سلامت خبر داد.

اجرای طرح کاروان سلامت

به گزارش سوادکوه آنلاین جهانگیر آذری در گفت و گو با خبرنگار سوادکوه آنلاین اظهار داشت: واحد داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان سوادکوه در راستای  اهداف بشر دوستانه جمعیت هلال احمر با همکاری شبکه بهداشت ودرمان، کمیته امداد امام خمینی(ره)، شورای اسلامی، دهیاری روستای ورسک و داروخانه دکتر رعیت نیا نسبت به اجرای طرح کاروان سلامت در روستای ورسک اقدام نمود .

وی با اشاره به عوامل اجرایی این طرح ادامه داد: در این طرح از پزشک عمومی، ماما، روانشناس، پرستار، کارشناس دارویی، مربیان آموزشی، کارشناسان پیشگیری از بیماری هاو داوطلبان جمعیت هلال احمر بکارگیری شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سوادکوه در خصوص اقدامات انجام شده در این طرح گفت: تعداد 72 نفر از اهالی توسط پزشک ویزیت و داروی رایگان به آنها تحویل گردید.

وی افزود: سایر برنامه های انجام شده شامل ارائه مشاوره به 11 نفر از اهالی توسط کارشناس مشاوره، تست قندخون بیماران به تعداد 12 نفر، دیدار و دلجویی از سالمندان روستا به تعداد 7 نفر و اهداء هدیه به آنان، ارائه آموزش چهره به چهره توسط کارشناس آموزشی  به تعداد 38 نفر از اهالی روستا و دیدار و تجلیل از پدر شهید بابایی و اهداء هدیه به ایشان می توان اشاره نمود.
 

آذری در پایان ارزش ریالی این طرح را مبلغ 58میلیون و 500 هزار ریال عنوان کرد.

 دیدگاه شما در مورد : اجرای طرح کاروان سلامت

اجرای طرح کاروان سلامت