جمعه 31 فروردین 1397 17:07:05

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1505

تاریخ انتشار : 17/09/1392 - 22:19

اختصاصی/ سیدهادی حسینی:

گشودن دروازه های کشور به مفهوم بی بند و باری در ارتباطات نیست

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ با بیان اینکه روحانی آدمی نیست که در کشور را به روی هر کسی باز کند اعلام کرد: گشودن دروازه های کشور به مفهوم بی بند و باری در ارتباطات نیست

گشودن دروازه های کشور به مفهوم بی بند و باری در ارتباطات نیست

سید هادی حسینی در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین با بیان اینکه دانشگاه سیاست زده را کسی دوست ندارد، اظهار داشت: کارگاه سیاسی جایی است که انسان در آن آموزه های سیاسی را یاد می گیرد و به کمک آن سیاست را تبیین می کند و این به مفهوم سیاست زدگی دانشگاه نیست.

وی در خصوص سخنان رئیس جمهور در جمع دانشجویان و این جمله که دانشگاه کارگاه سیاست است گفت: دانشگاه کانون سیاست است، ما معتقد به دانشگاه سیاست زده نیستیم بلکه به دانشگاه سیاسی اعتقاد داریم.

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ دانشگاه را محل تربیت دانشجویان دانست و تصریح کرد: همانطوری که دانشجو در دانشگاه درس می خواند و علم می آموزد باید آموزه ها و حوزه های سیاسی را هم یاد بگیرد، تا زمانی که در آینده در مملکت مدیر و مسئول می شود و در جایگاه مدیریتی قرار می گیرد سرش کلاه نرود.

حسینی با خاطر نشان کردن این نکته که سیاست ما عین دیانت ماست افزود:دانشجو باید بتواند در آینده کشور را با دانستن سیاست و نه با بازی های سیاسی اداره کند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گشودن دروازه های کشور که رئیس جمهور در سخنان دیروزش در جمع دانشجویان به آن اشاره کرد را به معنای ارتباط مناسب به همه دنیا در چارچوب قانون اساسی، سخنان امام و رهبری، مسائل عرفی و نظرات مردم دانست و خاطر نشان کرد: دکتر روحانی آدمی نیست که با هر هزینه ای درِ کشور را به روی هر کسی باز کند.

عضو کمیسیون ورزش و جوانان با اعلام آمادگی برای ارتباط با همه دنیا ابراز داشت: گشودن دروازه های کشور برای ارتباز با دیگران به مفهوم بی بند و باری در ارتباطات نیست بلکه به مفهوم یک چارچوب مناسب در برقراری ارتباط با کشورهای مختلف است.

وی مرز بندی ما در ارتباط با دیگر کشورها را همان شعارهای کلی انقلاب عنوان کرد و اضافه کرد: مرز ما اقتدار، عزت، عدم وابستگی و استقلال ماست.دیدگاه شما در مورد : گشودن دروازه های کشور به مفهوم بی بند و باری در ارتباطات نیست

گشودن دروازه های کشور به مفهوم بی بند و باری در ارتباطات نیست

  • پربازدیدترین ها