چهار شنبه 30 خرداد 1397 00:47:17

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 15032

تاریخ انتشار : 12/10/1393 - 18:23

ائمه جمعه سوادکوه در نماز جمعه93/10/12:

باید آگاهی ما در خصوص امام زمان (عج) افزایش یابد/داعش فرزند ناخلف آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه است

ائمه جمعه شهرهای پل سفید و زیراب در خطبه های نماز جمعه به بیان مسائل روز پرداختند.

باید آگاهی ما در خصوص امام زمان (عج) افزایش یابد/داعش فرزند ناخلف آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه است

به گزارش سوادکوه آنلاین، ائمه جمعه شهرهای پل سفید و زیراب در خطبه های نماز جمعه به بیان مسائل روز پرداختند.

نماز جمعه پل سفید:

حجت الاسلام احمد قربانی ضمن توصیه به آسان گرفتن ازدواج، گفت: ازدواج ها را آسان بگیرید، مهریه های سنگین باعث خوشبختی جوانان نمی شود.

وی با اشاره به بحث حجاب تاکیدکرد: حجاب باعث تحکیم خانواده ها می شود.

امام جمعه پل سفید در ادامه به نامه تاریخی امام (ره) به گورباچف اشاره نمودو اظهار داشت: این نامه خیلی مهم است، پیش بینی حضرت امام را نشان می دهد،  حضرت امام در این نامه سران کمونیست را  به خداپرستی دعوت کرد.

قربانی افزود: این نامه در تاریخ ماندگار شد، درایت، دور اندیشی و آینده نگری ایشان را نشان می دهد.

وی با اشاره به نهم ربیع الاول و آغاز امامت حضرت ولی عصر و انتقاد از وضعیت فرهنگی جامعه گفت: باید آگاهی ما در خصوص امام زمان (عج) افزایش یابدو این همه گناه، بی حجابی و بدبختی در جامعه به خاطر این است که امام عصر را خوب نشناخته ایم.

نمازجمعه زیراب:

حجت الاسلام محمدزمان رضایی با اشاره به در پیش بودن هفته وحدت و نقشه دشمنان برای ایجاد تفرقه اظهار داشت: یکی از اهداف اساسی استکبار جهانی و صهیونیسم این است که بین مسلمانان اختلاف ایجاد کنند، آنچه برای ما مسمانان اهمیت دارد نتیجه این وحدت نجات یافتن جامعه اسلامی و مسلمانان از یوغ ستمکاران عالم شود.

وی ضمن برشمردن نقاط اشتراک رژیم صهیونیستی و داعش گفت: یکی از نقاط اشتراک، خواستگاه رژیم صهیونیستی برای تشکیل کشوری به نام اسرائیل دینداری بود، جمله ای را در تورات انتخاب نمودند که برای یهودیان سرزمین موعدی است به نام فلسطین که کشور اسرائیل را در آن تاسیس کنندو هفتاد سال در آن جنایت می کنند، مشابه همین مطلب برای داعش سرزمینی برای تشکیل حکومت اسلامی است.

امام جمعه زیراب ادامه داد: شباهت دیگر رژیم صهیونیستی با داعش، تشکیل گروههای تروریستی که دست به هر جنایتی می زنند تا موجب رعب و وحشت در بین فلسطینیان شوند تا قدرت هرگونه اقدام و مقاومتی را بگیرند، داعش نیز در سوریه و عراق به همین روش دست به هر جنایتی می زند.

وی افزود: نکته دیگر، پس از خارج شدن ارتش انگلستان، رژیم غاصب صهیونیستی فلسطین را اشغال کرد، داعش نیز پس از خروج آمریکا از عراق به این کشور حمله کرد.

رضایی تاکید کرد:داعش فرزند ناخلف آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه است.

وی با اشاره به حماسه 9دی اظهار داشت: 9دی یک روز با نگاه بصیرتی است، روزی که برای مردم الگو شد، اسوه شد، پرچم شد تا زیر آن پرچم مسیر را طی کنند.

امام جمعه زیراب در پایان ضمن انتقاد از مسئولین نسبت به مسئله بیکاری و مشکلات ازدواج جوانان گفت: چرا نسبت به مردم بی توجهید؟ وظیفه شما این است که در جهت ایجاد اشتغال و درآمد ثابت قدم بردارید، در این موقیعت اقتصادی جامعه چه کسی باید اقتصاد مقاومتی را پیش ببرد؟ ما باید با تعامل و تفاهم مشکلات مردم را حل کنیم.دیدگاه شما در مورد : باید آگاهی ما در خصوص امام زمان (عج) افزایش یابد/داعش فرزند ناخلف آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه است

باید آگاهی ما در خصوص امام زمان (عج) افزایش یابد/داعش فرزند ناخلف آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه است

  • پربازدیدترین ها