پنج شنبه 30 فروردین 1397 16:21:30

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1502

تاریخ انتشار : 17/09/1392 - 14:53

رئیس بیمارستان شهدای سوادکوه اعلام کرد:

ارتقاء بیمارستان شهدای زیراب به درجه یک مثبت

رئیس بیمارستان شهدای سوادکوه گفت: ‌بیمارستان شهدای زیراب بعد از سال‌ها از درجه دو به درجه یک مثبت ارتقاء یافت.

ارتقاء بیمارستان شهدای زیراب به درجه یک مثبت

بهروز نوروزی امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس با اشاره به اینکه با تلاش وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی مازندران و کارکنان و پزشکان شاهد ارتقای درجه بیمارستان شهدای زیراب هستیم، گفت:‌ بیمارستان شهدای زیراب بعد از سال‌ها از درجه دو به درجه یک مثبت ارتقاء یافت.

وی با اشاره به بازدید کارشناسان از این بیمارستان برای بررسی شاخص‌های ارتقای آن، گفت: ‌بیمارستان شهدای زیراب در برخی از شاخص‌ها از میانگین استانی بالاتر بوده است.

وی از فواید ارتقای بیمارستان شهدای زیراب خبر داد و خاطرنشان کرد: ‌افزایش اعتبار و تجهیزات و نیروی انسانی برخی از امتیازات ارتقای بیمارستان شهدای زیراب است.

نوروزی با تقدیر از کمال علیپور نماینده مردم سوادکوه در مجلس شورای اسلامی برای اختصاص دستگاه سی‌.تی.اسکن در این بیمارستان، گفت:‌ جایگاه دستگاه سی.تی.اسکن آماده شده است و در آینده نزدیک این دستگاه در بیمارستان شهدای زیراب مستقر می‌شود.

رئیس بیمارستان شهدای سوادکوه از حضور نزدیک به 15 هزار نفر به صورت ماهانه در این بیمارستان و استفاده از خدمات آن خبر داد و یادآوری کرد:‌ بخش‌های اورژانس، درمانگاه، داروخانه، آزمایشگاه پذیرای مراجعان هستند و به‌زودی متخصص رادیولوژی و سونوگرافی دو روز در هفته حضور می‌یابند.

وی افزود: 5 میلیارد و 500 میلیون ریال برای تجهیزات بیمارستان شهدای زیراب در نظر گرفته شده است که در حال تجهیز این بیمارستان هستیم.دیدگاه شما در مورد : ارتقاء بیمارستان شهدای زیراب به درجه یک مثبت

ارتقاء بیمارستان شهدای زیراب به درجه یک مثبت

  • پربازدیدترین ها