یکشنبه 02 اردیبهشت 1397 01:55:36

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خبر تصویری
چاپ

کد خبر : 1486

تاریخ انتشار : 16/09/1392 - 23:00

گزارش تصویری/

دیدار روحانی با دانشجویان دانشگاه های تهران

مراسم گرامیداشت روز دانشجو (16 آذر) با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد.

دیدار روحانی با دانشجویان دانشگاه های تهران
سوادکوه- در این مراسم که در تالار ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد علاوه بر دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی، دانشجویان دیگری از دانشگاه‌های مختلف تهران نیز حضور داشتند. رضا فرجی دانا وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس‌جمهور، روحانی را در این برنامه همراهی می‌کردند.
 
در ابتدای این مراسم که با سرود جمهوری اسلامی آغاز شد، کلیپی که به مناسبت صدمین روز دولت ساخته شده بود و همچنین کلیپ دیگری درباره اقدامات دولت و شخص رییس‌جمهور در ۱۰۰ روز اول کار دولت یازدهم به نمایش درآمد.
 
رییس‌جمهور در این مراسم دانشگاه را پرچم‌دار آزادی و نقادی خردمندانه دانست و گفت درست است که دانشگاه خانه احزاب نیست، اما کارگاه سیاست است.
 
وی ضمن تاکید بر لزوم همدلی بین اقشار و سلیقه‌های مختلف کشور تاکید کرد: همگان باید تحمل خود را در برابر دیدگاه‌های مخالف بالا ببریم.
 
عکس های محمدبابائی عکاس ایرنا عرفان خوشخو و مهدی قاسمی عکاسان ایسنا و مقداد مددی عکاس تسنیم از این مراسم را در زیر می بینید.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع : فرارو
دیدگاه شما در مورد : دیدار روحانی با دانشجویان دانشگاه های تهران

دیدار روحانی با دانشجویان دانشگاه های تهران

  • پربازدیدترین ها