جمعه 01 تیر 1397 13:41:34

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 14840

تاریخ انتشار : 09/10/1393 - 12:35

رئیس دانشگاه پیام نور پل سفید در گفت و گو با سوادکوه آنلاین:

نهم ديماه تجلي حضور گسترده ملت بزرگ ايران در مقابل توطئه هاي دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامي است

رئیس دانشگاه پیام نور پل سفید اظهار داشت: نهم ديماه تجلي حضور گسترده ملت بزرگ ايران در مقابل توطئه هاي دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامي است.

نهم ديماه تجلي حضور گسترده ملت بزرگ ايران در مقابل توطئه هاي دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامي است

مسلم خالقی در گفت و گو با خبرنگار سوادکوه آنلاین با اشاره به دشمنی استکبار جهانی گفت: پيروزي انقلاب اسلامي ايران و ايستادگي قهرمانانه ملت در برابر زياده خواهي هاي دشمنان اسلام و انقلاب و حمايت از مظلومين عالم و صدور آرمان هاي مقدس نظام به اقصي نقاط جهان بزرگ ترين عامل دشمني استكباران نسبت به نظام مقدس جمهوري اسلامي است.

وی ادامه داد: بر اساس همين، دشمنان از همان زمان پيروزي انقلاب تاكنون در صدد توطئه و به خيال خامشان به فكر براندازي نظام هستند كه يكي از اين دسيسه ها با عنوان تقلب در انتخابات كليد خورد كه به شكرانه خداوند باريتعالي و به مصداق آيه 48 سوره توبه "لقد ابتغوا الفتنه من قبل و قلبوا لك الامور حتي جاء الحق و ظهر امرالله و هم كارهون" و با منويات مقام معظم رهبري و حضور ميليوني ملت ايران در حماسه نهم ديماه 1388 نقش بر آب شده است.

رئیس دانشگاه پیام نور پل سفید تصریح کرد: نهم ديماه تجلي حضور گسترده ملت بزرگ ايران در مقابل توطئه هاي دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامي است.

خالقی در پایان تاکید کرد: ملت ايران آرمان هاي امام و شهدا را با هيچ كس و هيچ چيز معاوضه نخواهند كرد و آناني كه از گذشته تا بحال فكر فتنه انگيزي، خواسته و يا ناخواسته آب در آسياب دشمن مي ريزند بايد به دامان رحمت و رأفت نظام اسلامي برگشته و بدانند مسير انقلاب با انفاس قدسي امام راحل و خلف صالح او الامام خامنه اي بسوي مقصد متعالي در حركت است و انشاءالله زمينه ظهور بقيه الله الاعظم ارواحنا الفدا خواهد شد.دیدگاه شما در مورد : نهم ديماه تجلي حضور گسترده ملت بزرگ ايران در مقابل توطئه هاي دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامي است

نهم ديماه تجلي حضور گسترده ملت بزرگ ايران در مقابل توطئه هاي دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامي است

  • پربازدیدترین ها