جمعه 31 فروردین 1397 07:41:10

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 14800

تاریخ انتشار : 08/10/1393 - 18:12

رئیس کانون مداحان شهرستان سوادکوه مطرح کرد

حماسه 9دی حاصل روشن بینی مردم در حوادث تلخ 88

رئیس کانون مداحان شهرستان سوادکوه اظهار داشت: روشن بینی مردم در حوادث تلخ 88 موجب گردید موضع گیری صریح در مقابل اهانت به امام حسین(ع) انجام گیرد.

حماسه 9دی حاصل روشن بینی مردم در حوادث تلخ 88

مهدی رضایی در گفت و گو با خبرنگار سوادکوه آنلاین گفت: در قضیه 9 دی سال 88 یک نکته اساسی است و آن بر می گردد به هویت و ماهیت انقلاب، یعنی همان روحی که بر اصل انقلاب حاکم بود و موجب آن حضور عظیم بی نظیر و تاریخی در سال 57 شد، همان روح در ماجرای 9 دی 88 نشان داده شد، اتفاقات تلخ روز عاشورا سبب پایبندی بیشتر مردم نسبت به مسائل دینی و ارزشهای معنوی شد.

وی ادامه داد: در قضیه 9دی هم پای امام حسین(ع) و هم پای عاشورا در میان بود و  مقام معظم رهبری فرمودند:« اگر آن حرکات سخیف و در واقع گریه آور از سوی گروههای ایضا سخیف در عاشورا پیش نمی آمد این حرکت عظیم و این تحرک عمومی مردم معلوم نبود به این شکل بوجود بیاید، اینجا هم پای عاشورا در میان بود».

رئیس کانون مداحان شهرستان سوادکوه در پایان تصریح کرد: روشن بینی مردم در حوادث تلخ 88 موجب گردید موضع گیری صریح در مقابل اهانت به امام حسین(ع) انجام گیرد و نقش مداحان و ستایشگران اهل بیت در خلق این حماسه ملی و انقلابی قابل لمس بوده است.دیدگاه شما در مورد : حماسه 9دی حاصل روشن بینی مردم در حوادث تلخ 88

حماسه 9دی حاصل روشن بینی مردم در حوادث تلخ 88

  • پربازدیدترین ها