دوشنبه 28 خرداد 1397 18:18:42

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 14782

تاریخ انتشار : 08/10/1393 - 14:10

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌ سوادکوه خبر داد

۵ میلیارد ریال اعتبار به اماکن مذهبی سوادکوه تخصیص یافت

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌ سوادکوه از تخصیص ۵ میلیارد و ۲۴۶ میلیون و ۶۴۶ هزار ریال اعتبار به بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سوادکوه خبر داد.

۵ میلیارد ریال اعتبار به اماکن مذهبی سوادکوه تخصیص یافت

سوادکوه- نقی پورنوروز  با ارزیابی فعالیت‌های هفته وقف سوادکوه به دعوت قرآن به تعاون و احسان، گفت: وقف به عنوان یکی از سنت‌های نیک در اسلام مورد تاکید قرار گرفته است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با اشاره به برنامه‌های هفته وقف در این دو شهرستان، افزود: هفته وقف از ۲۹ آذر تا ۵ دی بود که ۶ مورد وقف جدید در سوادکوه به ثبت رسیده است.

وی با بیان اینکه هفته وقف فرصت مناسبی برای ترویج فرهنگ وقف بوده است، خاطر نشان کرد: تلاش برای اینکه هر فردی یک واقف باشد در اولویت فعالیت‌های ما قرار دارد.

پور‌نوروز با اشاره به اینکه اجرای حقوق موقوفه به معنای احیای ارزش‌هاست، اظهار داشت: با موقوفه‌خواران برخورد قانونی می‌کنیم.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با تاکید بر لزوم همکاری ادارات و نهادها با رسالت‌های اداره وقف و امور خیریه، گفت: برخی از دستگاه‌های اجرایی از خدمات حوزه وقف استفاده می‌کنند اما کمترین همکاری لازم با اداره وقف و امور خیریه سوادکوه را دارند.

وی از تخصیص اعتبار ۵ میلیارد و ۲۴۶ میلیون و ۶۴۶ هزار ریال به بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سوادکوه خبر داد و گفت: اجرای ۴۰۰ میلیون ریال نیات واقفین، صدور ۸۵ مورد حکم هیئات امنای بقاع متبرکه و اماکن مذهبی و کسب رتبه برتر در زمینه فرهنگی طرح‌های آرامش بهاری، سوگواره یاس نبوی، بصیرت عاشورایی و هفته وقف در مازندران بخشی از عملکرد اداره اوقاف و امور خیریه سوادکوه است.


منبع : سوادکوه نیوز
دیدگاه شما در مورد : ۵ میلیارد ریال اعتبار به اماکن مذهبی سوادکوه تخصیص یافت

۵ میلیارد ریال اعتبار به اماکن مذهبی سوادکوه تخصیص یافت

  • پربازدیدترین ها