یکشنبه 03 تیر 1397 11:50:50

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1475

تاریخ انتشار : 06/09/1392 - 23:00

مسئول تعلیم و تربیت سپاه کربلا بیان کرد:

سران فتنه با امام زمان جنگیدند

مسئول تعلیم و تربیت سپاه کربلا در یادواره شهدای زن استان مازندران در شهرستان سوادکوه مطرح کرد: سران فتنه با امام زمان جنگیدند.

سران فتنه با امام زمان جنگیدند

به گزارش سوادکوه آنلاین حجت الاسلام بریمانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء اظهار داشت: شهداء انسان های برجسته، مومن،با ایمان و مورد نظر حق بودند که جانشان را در راه تجلی و ماندگاری حق اهداء کردند.

وی با بیان اینکه اصحاب فتنه در تمام انقلابات وجود دارند اعلام کرد: عامل اصلی شکست حکومت پیامبران بعد از وفات آنها مانند پیامبر اسلام وجود اصحاب فتنه بود.

سخنران یادواره با تذکر این نکته که قاتل امام حسین(ع) در کربلا، جانباز جنگ صفین بود تاکید کرد: باید با ایمان یک فرد در تاریخ به آن نگاه کرد و ملاک اصلی برای قضاوت در مورد یک فرد ایمان او باشد، نباید تنها به سوابق او تکیه کرد.

بریمانی با اشاره به جبهه گیری بعضی افراد علیه دولت قبلی و مانور آنها بر روی نقاط ضعف آن دولت گفت در خردادماه خیلی از این افراد کلمه بد اخلاقی را تکرار می کرند، اما امروز خودشان بداخلاق ترند.

مسئول تعلیم و تربیت سپاه کربلا ادامه داد: خود رهبر انقلاب نیز در دوران احمدی نژاد گفته بودند: دولت فعلی نقاط  ضعف و قدرت فراوانی دارد، دولتی که می آید نقاط ضعف را جبران کند و نقاط قدرت را ادامه دهد، پس این همه تخریب برای چیست؟

سخنران یادواره با یادآوری آتش زدن مسجد و قرآن و همچنین اهانت به عزاداری اباعبدالله در روز عاشورا در زمان فتنه 88 توسط طرفداران سران فتنه خاطر نشان کرد: اگر در آمریکا یک کشیش قرآن سوزاند، اگر در زندان های عراق آمریکایی ها به قرآن اهانت کردند، دنیا آنها را محکوم کرد، حال چگونه می شود با این اعمال از تقصیر سران فتنه گذشت و آنها را بخشید.

بریمانی با اشاره به خطبه معروف نماز جمعه مقام معظم رهبری در فتنه 88 اذعان داشت: سران فتنه با امام زمان جنگیدند.

وی همچنین با بیان چند نمونه از اقدامات دولت قبلی از همه خواست تا قضاوت عادلانه داشته باشند و اخلاق دینی را رعایت کنند.

سخنران مجلس تصریح کرد: دشمن با ایجاد گروه ها و در قرار دادن دو گروه در مقابل هم در مملکت اختلاف ایجاد می کند.

بریمانی آمریکا را سگ نجاست خواری دانست که هنگام مواجهه از ترس شروع به پارس کردن می کند و اگر از او بترسید و یک قدم عقب بگذارید او 20 قدم جلو می آید، پس باید در جلوی او محکم ایستاد.

مسئول تعلیم و تربیت سپاه کربلا در آخر خاطر نشان کرد: در مقابل تحریم ها نباید ترسید، این انقلاب برای امام زمان است پس به راه خود ادامه می دهد.

گفتنی است یادواره شهدای زن استان مازندران بعد از ظهر امروز در حسینیه روستای قادیکلای شهر زیراب به میزبانی بسیج جامعه زنان شهرستان سوادکوه برگزار شد.دیدگاه شما در مورد : سران فتنه با امام زمان جنگیدند

سران فتنه با امام زمان جنگیدند

  • پربازدیدترین ها