سه شنبه 04 اردیبهشت 1397 19:02:42

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 14719

تاریخ انتشار : 06/10/1393 - 23:27

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاههای سوادکوه:

يوم الله 9 دي تولد جديدي براي انقلاب بود

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاههای سوادکوه با اشاره به حماسه 9دی اظهار داشت: يوم الله 9 دي تولد جديدي براي انقلاب بود.

يوم الله 9 دي تولد جديدي براي انقلاب بود

خدیجه بابایی در گفت و گو با خبرنگار سوادکوه آنلاینبه مناسبت فرا رسیدن سالروز حماسی 9دی اظهارداشت: 9دی در تاریخ انقلاب اسلامی واقعا یک روز بزرگ بود، اهمیتش را در مواضع مقام معظم رهبری نسبت به این روز می بینیم. ایشان در دیدار با دست اندرکاران ستاد بزرگداشت یوم الله 9 دی بیان داشتند و تصریح کردند با این روز "شعاری" برخورد نکنید.

وی ادامه داد: تعبیرشان این بود که این روز در تاریخ انقلاب ماندگار شد، حتی فرمودند که بعد از ارتحال حضرت امام (ره)و تشییع جنازه ایشان، تا امروز چنین تجمع مردمی نبوده الا 9 دی که در دفاع از حقیقت انقلاب اسلامی بود.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاههای سوادکوه اظهار داشت: با عنایت به فرمایشات اکید مقام معظم رهبری و عظمت حماسه خلق شده بزرگداشت و یادآوری این روز برای بعضی ها خوشایند نبوده و حتی سعی در تضعیف و کم رنگ نمودن این رخداد مهم انقلابی می نمایند.

بابایی در ادامه افزود : اگرتحلیل روشنی از جریان 9 دی داشته باشیم، خواهیم فهمید چرا افرادی تمایل به یادآوری این روز و پردازش به علل شکل گیری این حماسه عظیم مردمی ندارند، بدیهی است؛ این روز در واقع خنثی کننده نقشه ای بود که شاید حدود دو دهه استکبار جهانی با کمک مزدوران داخلی اش آن را طراحی کرده بود و مقدماتش را فراهم کرده بودند که مطمئن بودند به نتیجه قطعی می رسند.

وی تصریح کرد: طیف های مختلفی از سیاسیون داخلی و خارجی در اجرای این نقشه سهیم بودند، چیزی شبیه به جنگ احزاب، یک ائتلافی بود از کفر و نفاق و دنیاپرستان و فرصت طلبان و بعضی افرادی که بی بصیرت بودند، هر چند سوء نیتی نداشتند؛ خب طبعا وقتی با آن نقشه های پیچیده و پر هزینه و طراحی شده وارد کار شدند و در مقابل با روشنگری مقام معظم رهبری و تبعیت مردم از ایشان مواجه شدند، با آن فراست خدادادی که مردم حزب اللهی و علاقه مندان به انقلاب دارند، همه آن نقشه ها را نقش بر آب کردند، جلوی فتنه راگرفتند و چهره واقعی فتنه گران را نمایان کردند. طبعا برای دشمنان این مهم مصیبت بزرگی بود و یادآوری مصیبت هیچ وقت خوشایند نیست...

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاههای سوادکوه گفت: در واقع، به گفته تمام بزرگان و مردم بیدار ایران اسلامی، يوم الله 9 دي تولد جديدي براي انقلاب بود.

 بابایی در پایان با اشاره به وظیفه دینی وانقلابی همه جوانان ودانشجویان نسبت به اهمیت حفظ این نظام بیان داشت: این نظام و انقلاب و امنیت حاضر ازالطاف الهی بوده و میراث گرانبهای امام و شهدا برای ما است، دانشجویان به عنوان قشر تحصیل کرده و فهیم انقلاب می بایست با توجه به هجمه وسیع دشمنان درجهت کم کردن باورهای دینی و اعتقادی جوانان از طریق ماهواره و فضاهای مجازی و غیره با توکل و توسل به اهل بیت (ع) و اطاعت از ولی فقیه خود را مجهز به سلاح  بصیرت، فراست و دشمن شناسی نموده تا به تحلیل درست و صحیحی ازشبه افکنی و شایعه پردازی دشمن  برسند تا فردای قیامت شرمنده امام و شهدا نشویم . دیدگاه شما در مورد : يوم الله 9 دي تولد جديدي براي انقلاب بود

يوم الله 9 دي تولد جديدي براي انقلاب بود

  • پربازدیدترین ها