شنبه 01 اردیبهشت 1397 06:48:43

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 14701

تاریخ انتشار : 06/10/1393 - 16:54

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی:

مردم از ظلم سران فتنه کوتاه نمي آيند

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی گفت: مردم از ظلم سران فتنه کوتاه نمي آيند/سران فتنه بايد از رهبري و مردم عذرخواهي کنند.

مردم از ظلم سران فتنه کوتاه نمي آيند

سوادکوه- کمال علیپور با اشاره به حماسه 9 دي و اتفاقات سال 88 گفت: فتنه 88 اتفاقي ناميمون و ناگوار براي کشور بود. در آن سال بعضي از افراد تحت تاثير خواهش هاي نفساني خودشان و همچنين فشارهاي بيگانه موجب بروز اعتراضات غير قانوني در کشور شدند.

نماينده مردم قائم شهر ، سوادکوه، جويبار، سوادکوه شمالي و سيمرغ با بيان اينکه فتنه 88 از خارج کشور مديريت مي شد اذعان داشت : آنها مي خواستند مانند انقلاب هاي مخملي رنگارنگي که در دنيا اتفاق مي افتاد حکومت را به دست گيرند.

عضو فراکسيون اصولگرايان مجلس خاطر نشان کرد: دشمنان از کساني که مي خواستند مديريت و يا به نوعي حکومت را به دست گيرند و همچنين با استفاده از اختلافاتي که مديران کشور در آن زمان داشتند استفاده کردند و انتخابات پرشور سال 88 را به کام مردم تلخ کردند.

نماينده مردم قائم شهر ، سوادکوه، جويبار، سوادکوه شمالي و سيمرغ گفت: در حالي که حضور 40 ميليون نفري مردم در انتخابات بعد از گذشت سي سال از انقلاب مي توانست يک پشتوان عظيم و پتانسيل خوبي براي نظام باشد متأسفانه سران فتنه با جهت گيري هاي هم سو با غرب و استکبار و با اعتراضات غيرقانوني و برپايي تظاهرات خياباني، آمريکا و غرب را خوشحال و مردم را ناراحت کردند.

وحدت تحت لواي ولايت رمز شکست ناپذيري نظام در مقابل دشمنان

اين نماينده مجلس حضور مردم در صحنه را رمز موفقيت و استراتژي شکست ناپذير نظام در برابر دشمنان دانست و اظهار داشت: وحدت و يکپارچگي مردم تحت لواي اسلاميت خصوصا ولايت باعث شد با روشنگري و نصيحت مقام معظم رهبري در فتنه 88 مردم مطلع شوند و با آگاهي و بصيرت با دشمنان مقابله کنند.

عليپور 9 دي را عامل ظهور دوباره فرهنگ ايثار، جهاد و شهادت در جامعه بيان کرد و افزود: در جايي که همه فکر مي کردند اين فرهنگ رو به خاموشي مي رود مردم در 9 دي نيز به مانند دوران دفاع مقدس با روحيه اي جهادي در مقابل تمام دنيا استادند.

وي ادامه داد: 9 دي در واقع نماد بيداري و بصيرت مردم و حمايت آنها از جايگاه وسيع ولايت و اسلاميت است.

عضو فراکسيون اصولگرايان مجلس خاطر نشان کرد: جمهوري اسلامي باعث شد حرکت عظيم مردمي در نهم دي ماه از کج روي ها، کج انديشي ها و کج اخلاقي هاي کساني که فتنه را به وجود آوردند و بعد ها به سران فتنه معروف شدند جلوگيري کند.

9دي انقلاب سوم

نماينده مردم قائم شهر ، سوادکوه، جويبار، سوادکوه شمالي و سيمرغ با بيان اينکه علاوه بر يک مقاومت جانانه 8 ساله ما سه انقلاب در جمهوري اسلامي داشتيم توضيح داد: اولين انقلاب ما در 22 بهمن با پيروزي انقلاب اسلامي رقم خورد، دانشجويان در 13 آبان با تسخير لانه جاسوسي دومين انقلاب را رقم زدند و روشنگري و بصيرت مردم درنهم ديماه 88 سومين انقلاب ما را رقم زد.

رئيس کميته راه و ترابري مجلس با اشاره به سخنان رهبري در مورد 9 دي، اين روز را نشان دهنده پايبندي مردم به ارزش ها، اسلام و نظام دانست و اظهار داشت: قطعا 9 دي ها در ايران اسلامي ما بصير و روشن و چراغ راه هدايت است.

عضو کميسيون عمران مجلس به تمام کساني که به وعده و وعيدهاي آمريکا و جهان غرب خوشبين هستند هشدار داد: اين افراد متوجه باشند، قطعا مردمي که از تمام هستي خود براي نظام و ولايت گذشتند در مقابل هواي نفساني و وعده هاي رنگارنگ آن ها مي ايستند و اجازه نمي دهند اين قبيل افراد در مسند اداري حکومت اسلامي قرار گيرند.

عليپور تصريح کرد: نظام به واسطه رأفت اسلامي سران فتنه را تنبيه کمي کرده است اما آنها بايد حواسشان باشد که اين مردم هوشيارند و هرجاکه نياز باشد نظام با قدرت ورود پيدا مي کند.

مردم کوتاه نمي آيند /سران فتنه بايد از رهبري و مردم عذرخواهي کنند

عضو فراکسيون اصولگرايان مجلس با اشاره به سخنان اخير بعضي از سران فتنه مبني بر اينکه «ما از حق خودمان گذشتيم» اين سخنان را بي شرمانه و پر رويي خواند و تصريح کرد: در حالي که نظام و خانواده هاي شهداي فتنه 88 بايد بگويند به خاطر نظام از حق خود گذشتيم، کساني که اين فتنه را ايجاد کردند اين حرف ها را مي زنند، پر رويي هم حدي دارد.

نماينده مردم قائم شهر ، سوادکوه، جويبار، سوادکوه شمالي و سيمرغ خطاب به سران فتنه گفت: صبر مردم ما هم حدي دارد، توجه داشته باشند که مردم هيچ وقت جريانات فتنه از يادشان نمي رود و فراموش نمي کنند که چه سختي ها و چه هزينه هاي سنگيني بر نظام وارد شد، مردم کوتاه نمي آيند.

وي ادامه داد: اگر کساني که در فتنه دست داشتند هر روز و هر ساعت و هر ثانيه که در جريان فتنه بودند از درگاه خدا طلب مغفرت کنند باز هم کم است، سران فتنه بايد از رهبري و مردم عذرخواهي کنند.

عليپور تاکيد کرد: هنوز چيزي تغيير نکرده و هيچ اتفاقي نيافتاده که اين ها اينگونه زبان باز کردند و در مقابل مردم و نظام ايستاده اند.

اين نماينده مجلس اعلام کرد: فتنه گران حواسشان جمع باشد، چشمان بيدار نيروهاي حافظ نظام و همچنين عيون مردم عزيز ما همواره آنها را رصد مي کند و براي هرگونه کج روي و بد اخلاقي و کج انديشي در مقابل نظام که از آنها سر بزند در مقابلشان مي ايستند.


منبع : بلاغ
دیدگاه شما در مورد : مردم از ظلم سران فتنه کوتاه نمي آيند

مردم از ظلم سران فتنه کوتاه نمي آيند

  • پربازدیدترین ها