جمعه 01 تیر 1397 08:01:10

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 14586

تاریخ انتشار : 04/10/1393 - 20:12

سوادکوه آنلاین گزارش می دهد

برگزاری مسابقات ووشو قهرمانی استان در سوادکوه شمالی+ تصویر

مسابقات ووشو قهرمانی استان مازندران در سوادکوه شمالی برگزار گردید.

برگزاری مسابقات ووشو قهرمانی استان در سوادکوه شمالی+ تصویر

به گزارش سوادکوه آنلاین مسابقات ووشو قهرمانی استان مازندران و مرحله اول انتخابی تیم ملی امروز درسالن ورزشی حر شیرگاه برگزار گردید .

امین ملک  مسئول برگزاری این دوره مسابقات در گفت‌وگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین از برگزاری مسابقات استانی ووشو در بخش مردان در تاریخ چهارم و پنجم دی ماه در سوادکوه شمالی خبر داد.

وی تصریح کرد: این رقابت‌ها با حضور ورزشکارانی از تمام شهرستان‌های استان مازندران در مجموعه ورزشی حرشهر شیرگاه  برگزار می‌شود.

مسئول برگزاری مسابقات با بیان اینکه شرکت‌کنندگان در بخش «ساندا» به رقابت با یکدیگر می‌پردازند، افزود: مسابقات انتخابی استانی ووشو در رده‌های سنی جوانان و بزرگسالان با حضور تعدادی زیادی از ورزشکاران تمام شهرستان‌های استان مازندران برگزار می‌شود.

ملک در پایان اظهار داشت: این مسابقات با حضور ورزشکاران بسیار خوب ووشوی استان مازندران برگزار می‌شود و از سطح بسیار بالایی نیز برخوردار است.

گفتنی است درپایان روز اول مسابقات در رده بزرگسالان تیم نور با کسب 2 مدال طلا،1نقره و 2 برنز ، تیم بهشهر با کسب 2 مدال طلا و 1 برنز و تیم  بابلسر با کسب2 مدال طلا به ترتیب اول تا سوم شدند.

برای دیدن تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنیددیدگاه شما در مورد : برگزاری مسابقات ووشو قهرمانی استان در سوادکوه شمالی+ تصویر

برگزاری مسابقات ووشو قهرمانی استان در سوادکوه شمالی+ تصویر

  • پربازدیدترین ها