دوشنبه 27 آذر 1396 10:17:30

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 14359

تاریخ انتشار : 30/09/1393 - 17:52

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی مطرح کرد

بدترین وضیعت گاز رسانی کشور در روستاهای سوادکوه

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در جلسه بررسی و رفع مشکلات گاز رسانی سوادکوه اظهار داشت: بدترین وضیعت گاز رسانی کشور را روستاهای منطقه سوادکوه دارند.

بدترین وضیعت گاز رسانی کشور در روستاهای سوادکوه

به گزارش سوادکوه آنلاین طی جلسه ای روز شنبه در سالن اجتماعات فرمانداری سوادکوه با حضور مدیرعامل شرکت گازمازندران ، معاون راه استان،سید هادی حسینی نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان سوادکوه، مشکلات گاز رسانی سوادکوه  بررسی و جهت رفع آن تمهیداتی اندیشیده شد.

در ابتدای جلسه  محسن عرب مقصودي مدیرعامل شرکت گازمازندران توضیحاتی در خصوص اقدامات انجام شده و مشکلات پیش روی گاز رسانی سوادکوه ارائه نمود.

 در ادامه این جلسه عبدالکریم پهلوان شهردار آلاشت با گله از به تاخیر افتادن وتعطیلی پروژه  گازرسانی به این شهر خواستار ادامه کار گازرسانی به این شهر سردسیری شد.

 محمود اعتصامی شهردار زیراب و رمضان پاریاو شهردار پل سفید نیز خواستار گاز رسانی به روستاهای این شهرها شدند و علت تاخیر گاز رسانی به جایگاه سی ان جی پل سفید و زیراب را از مدیر عامل گاز استان جویا شدند.

سید هادی حسینی پس از شنیدن توضیحات مدیر عامل گاز و سخنان شهرداران شهرهای سوادکوه، در بخشی از سخنانش با انتقاد از وضعیت گاز رسانی در سوادکوه اظهار داشت: بدترین وضعیت گازرسانی ایران را روستاهای منطقه سوادکوه دارند، سوادکوه با بیش از 400 روستا، 10 روستای آن گاز رسانی نشده است.برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر سه شنبه 02 دی 1393 - 13:36
  د لسوز سوادکوه

  جناب نماینده محترم بجای انتقاد سیاسی قدر شناس زحمات باش و اعتبار مورد نیاز را پیگری کن که عمر برف است و ا فتاب تموز

  1 0
 • پاسخ به نظر پنج شنبه 20 فروردین 1394 - 23:07
  داود نعمتی الاشتی

  با این نحوه ی گاز رسانی ضعیف در این منطقه ی کوهستانی که سردی هوا و مشقت های دیگه ای که در پس ان به وجود می اید و فقط ان را گاز میتواند حل بکندامیدواریم با این نحوه ی گاز رسانی که برای مثال سالی _کیلومتری برای شهر آلاشت پیش میرود. انشا ا... در ۳۵سال آینده بتوانیم لوله های گاز را زیارت کنیم.

  0 0
دیدگاه شما در مورد : بدترین وضیعت گاز رسانی کشور در روستاهای سوادکوه

بدترین وضیعت گاز رسانی کشور در روستاهای سوادکوه