جمعه 24 آذر 1396 19:38:29

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 14347

تاریخ انتشار : 30/09/1393 - 12:39

نقوي حسيني:

شاهد بازگشت فتنه‌گران به عرصه‌هاي مديريتي هستيم/ برخي مسئولين به مطالبات مردم در 9دي توجهي ندارند

عضو كميسيون امنيت ملّي و سياست خارجي مجلس با بيان اينكه مطالبات مردم در 9 دي مورد توجه برخي از مسئولين قرار نگرفته گفت: مسئولين مدعي هستند كه با رأي مردم مسئوليت گرفته‌اند و به مطالبات آنان توجّه دارند. اگر اينگونه است پس پاسخ به اين مطالبات مردم چه شد؟

شاهد بازگشت فتنه‌گران به عرصه‌هاي مديريتي هستيم/ برخي مسئولين به مطالبات مردم در 9دي توجهي ندارند

سوادکوه- سيّدحسين نقوي حسيني با اشاره به خسارات زيادي كه فتنه 88 به نظام وارد كرد گفت: مطالبه مردم مؤمن و انقلابي ايران در 9 دي 88 اين بود كه به فتنه و فتنه گري پايان داده شود و سران فتنه محاكمه و مجازات بشوند و از هر نوع حركتي كه منجر به حضور فتنه گران درعرصه هاي سياسي اجتماعي كشور بشود جلوگيري شود.

 

وي افزود: متأسفانه امروز مي بينيم كه در برخي عرصه ها شاهد بازگشت فتنه گران هستيم و حتّي پست هاي مديريتي نيز به آن ها داده مي شود و حتّي حاضر نيستند ادبيات در شأن فتنه گران را به كارببرند.

 

عضو كميسيون امنيت ملّي با بيان اينكه مطالبات مردم در 9 دي مورد توجه برخي از مسئولين قرار نگرفته گفت: مسئولين مدعي هستند كه با رأي مردم مسئوليت گرفته اند و به مطالبات آنان توجّه دارند. اگر اينگونه است پس مطالبات مردم در 9 دي چه شد؟

 

وي با اشاره به برخي تلاش ها براي عادي نشان دادن فتنه 88 گفت: برخي ها به گونه اي برخورد مي كنند كه انگار يك اتفاق طبيعي رخ داده و از نظر آنها اصلا فتنه اي در كار نبوده و يك سو تفاهم بوده است. حتّي در اين زمينه از ادبيات خاصي استفاده كردند و سعي كردند 9 دي و موضوع فتنه را به يك موضوع سياسي جناحي تقليل بدهند و اخيراً با اين خن كه سران فتنه، آمريكا و انگليس هستند مي خواهند توجه جامعه را به خارج كشور منحرف كنند.

 

نماينده ورامين افزود: ما هم اعتقاد داريم كه سران فتنه در جهان آمريكا و انگليس هستند، ولي اينها در داخل ايران هم مأموريني داشتند كه در زمين آنها بازي كردند. بنابراين همانگونه كه به سران فتنه جهاني توجه داريم، قطعا از سران فتنه داخلي هم غافل نخواهيم شد.

 

وي هدف فتنه 88 را براندازي عنوان كرد و گفت: فتنه گران راهي جز عذرخواهي از ساحت ملّت ايران و رهبر انقلاب ندارند و جز اين، هيچ راهي براي پاك كردن اين لكه ننگ ندارند.


منبع : خبرگزاری دانشجو
دیدگاه شما در مورد : شاهد بازگشت فتنه‌گران به عرصه‌هاي مديريتي هستيم/ برخي مسئولين به مطالبات مردم در 9دي توجهي ندارند

شاهد بازگشت فتنه‌گران به عرصه‌هاي مديريتي هستيم/ برخي مسئولين به مطالبات مردم در 9دي توجهي ندارند