سه شنبه 26 دی 1396 22:44:45

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 14253

تاریخ انتشار : 28/09/1393 - 21:41

با حضور مشاور فرماندهي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي

یادواره 17 شهید روستای سیمت برگزار شد

يادواره 17 تن از شهداي روستاي سيمت سوادکوه با حضور اقشار مختلف مردم و خانواده معظم شهدا در حسينيه اين روستا برگزار شد.

یادواره 17 شهید روستای سیمت برگزار شد

به گزارش سوادکوه آنلاین، يادواره 17 تن از شهداي روستاي سيمت سوادکوه با حضور اقشار مختلف مردم و خانواده معظم شهدا در حسينيه اين روستا برگزار شد.

در اين مراسم سردار خسرو عروج از يادگاران هشت سال دفاع مقدس با اشاره به توطئه هاي دشمنان عليه انقلاب اسلامي گفت: پياده روي اربعين حسيني(ع) امسال همه ناگفته ها را براي دشمنان روشن کردو آن اين است که تنها منطقي که در دنيا وجود دارد، نهضت عاشورا و کربلاست. 

 وی ادامه داد: رزمندگان اسلام با بهره گيري از اين منطق توانستند عزت و افتخار اين نظام مقدس را بيافزايند، جمعي از رزمندگان ما از فرش به عرش الهي صعود کرده و نزد پروردگار خود ارتزاق مي کنند.

مشاور فرماندهي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي افزود: اين نظام قائم به شخص نيست بلکه قائم به خون شهيدان است، خوني که جريان داردو با وجود همه هجمه هاي فرهنگي و دسيسه هاي استکبار جهاني نمي گذارد آسيبي به انقلاب اسلامي برسد.

عروج خاطر نشان کرد: شايد در اين راه هزينه هايي را متحمل شويم ولي مسير انقلاب مشخص است و بايد آن را به دست صاحب اصلي اش برسانيم.

وي در پايان تاکید کرد: رزمنده اي که فرمانده اش خدا است، در مقابل توطئه هاي دشمنان  همیشه آماده و بيدار است، آنچه که امروز سبب برملا شدن دسيسه هاي دشمنان مي شود  فيض الهي و هوشياري ملت شهيد پرور اين مرز و بوم است.

برای دیدن تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید


منبع : شیرگاه نیوز
دیدگاه شما در مورد : یادواره 17 شهید روستای سیمت برگزار شد

یادواره 17 شهید روستای سیمت برگزار شد