چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 13:09:50

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 14222

تاریخ انتشار : 28/09/1393 - 10:32

رئیس هلال احمر سوادکوه خبر داد

بهره‌مندی بیش از ۲ هزار نفر از خدمات هلال احمر سوادکوه

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سوادکوه از ارائه خدمات امدادی به دو هزار و ۲۷۳ نفر از افراد نیازمند در ۹ ماهه سال‌جاری خبر داد.

بهره‌مندی بیش از ۲ هزار نفر از خدمات هلال احمر سوادکوه

 سوادکوه- جهانگیر آذری امشب با اشاره به فعالیت‌های ۹ ماهه سال‌ جاری هلال احمر سوادکوه‌، اظهار داشت: جمعیت هلال احمر شهرستان سوادکوه و سوادکوه‌شمالی در طول ۹ ماهه سال‌جاری به دو هزار و ۲۷۳ نفر خدمات امدادی ارائه کرده است.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سوادکوه با بیان اینکه این جمعیت به ازای هر روز به ۸ ممیز درصد از افراد نیازمند، خدمات امدادی ارائه داده است، افزود: امدادرسانی به آسیب‌دیدگان تصادفات جاده‌ای، انتقال مصدومان تصادفات به مراکز درمانی زیراب و قائمشهر و فیروز‌کوه، امداد و کمک‌های اولیه به مصدومان و اسکان اضطراری در‌ راه‌ماندگان بخشی از فعالیت‌های واحد امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان سوادکوه بوده است.

وی از پاسخگویی به ۹۳۵ مورد از بیماران مراجعه‌کننده به پایگاه‌های امداد جاده‌ای «گدوک»، «ارفع‌ده»، «دو‌گل» و «جوارم» سوادکوه خبر داد و خاطرنشان کرد: اسکان اضطراری ۷۱۹ نفر از در‌راه‌ماندگان پایگاه‌های امداد جاده‌ای که به علت مه شدید، نقص فنی خودرو و یا برف و کولاک امکان ادامه مسیر را نداشتند، توسط جمعیت هلال احمر سوادکوه انجام شده است.

آذری اظهار داشت: ۶ دستگاه خودروی امدادی و ۲۰ نفر از عوامل امدادی جمعیت هلال احمر به صورت شبانه‌روزی در پایگاه‌های هلال احمر سوادکوه مستقر هستند.


منبع : سوادکوه نیوز
دیدگاه شما در مورد : بهره‌مندی بیش از ۲ هزار نفر از خدمات هلال احمر سوادکوه

بهره‌مندی بیش از ۲ هزار نفر از خدمات هلال احمر سوادکوه

  • پربازدیدترین ها