یکشنبه 26 آذر 1396 15:18:27

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 14140

تاریخ انتشار : 26/09/1393 - 22:03

رئیس شورای اسلامی سوادکوه مطرح کرد

سوادکوه آموزشگاه مدیران غیر‌بومی است

رئیس شورای اسلامی سوادکوه با انتقاد از عدم استفاده از مدیران بومی در شهرستان سوادکوه، گفت: سوادکوه آموزشگاه تربیت مدیران غیر‌بومی است.

سوادکوه آموزشگاه مدیران غیر‌بومی است

سوادکوه- جمشیدپهلوان با اشاره به اینکه صفت محرومیت برای شهرستان سوادکوه صفت مناسبی نیست، اظهار داشت: شهرستان سوادکوه با سابقه کهن فرهنگی و تمدنی خود، شایسته احترام و تقدیر است.

رئیس شورای اسلامی شهرستان سوادکوه با بیان اینکه شهرستان سوادکوه دارای ظرفیت‌های مختلفی برای توسعه است، افزود: اصرار خانواده‌های سوادکوهی برای استخدام فرزندان به عنوان کارمند و یا حضور در شرکت‌ها وجود دارد و این در حالی است که بهره‌برداری از ظرفیت‌های مختلف شهرستان در عرصه‌های دیگر، سبب اشتغالزایی پایدار را فراهم می‌کند.

وی با انتقاد از عدم استفاده از مدیران بومی در شهرستان سوادکوه، خواستار تلاش نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مسئولان استانی و ملی برای استفاده از نخبگان مدیریتی این شهرستان در ادارات و نهاد‌های سوادکوه شد و خاطرنشان کرد: بیشتر مدیران شهرستان سوادکوه غیر‌بومی و غیر‌ساکن در شهرستان سوادکوه هستند و مشکلات شهرستان را به دلیل عدم حضور در آن، لمس نمی‌کنند.

پهلوان با اشاره به اینکه مدیر غیربومی تا زمان آشنایی با مشکلات و ظرفیت‌های شهرستان به مناطق دیگر اعزام می‌شوند، اظهار داشت: سوادکوه آموزشگاه تربیت مدیران شده است و نخبگان این شهرستان جایی در راس مسئولیت‌های شهرستانی ندارند.


منبع : سوادکوه نیوز
دیدگاه شما در مورد : سوادکوه آموزشگاه مدیران غیر‌بومی است

سوادکوه آموزشگاه مدیران غیر‌بومی است