یکشنبه 03 تیر 1397 17:22:21

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 14138

تاریخ انتشار : 26/09/1393 - 21:53

معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی مازندران:

راهکار‌های دینی کاهش مشکلات خانواده‌ها تبیین شود

معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی مازندران با اشاره به قداست خانواده در اسلام، گفت: راهکار‌های دینی کاهش مشکلات خانواده‌ها تبیین شود.

راهکار‌های دینی کاهش مشکلات خانواده‌ها تبیین شود

 سوادکوه- حجت الاسلام عباسعلی غفاری در همایش سبک زندگی که در دانشگاه آزاد اسلامی سوادکوه برگزار شد با اشاره به شیوه‌های سبک زندگی اسلامی، گفت: اسلام تاکید ویژه‌ای بر تقویت کانون خانواده دارد و و الگو‌برداری خانواده‌های اسلامی از بزرگان دین باید مورد تاکید قرار گیرد.

معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد اسلامی مازندران به تشریح ویژگی‌های خانواده سالم و نا‌سالم در آیات و روایات پرداخت و افزود: لازمه انتخاب همسر شایسته، شایسته بودن فرد است.

وی خواستار توجه زوجین به نکات کوچک و ظریف در زندگی شد و خاطر نشان کرد: توجه به نکات ظریف قرآنی و دینی در زندگی زنا‌شویی باعث جلوگیری از وقوع مشکلات بزرگ می‌شود.

غفاری از نگاه همراه با قداست دین به خانواده اشاره کرد و اظهار داشت: توصیف جهاد زن در همسر‌داری و ستودن تلاش مرد برای تامین معیشت بیانگر نگاه اسلام به قداست خانواده است.

معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد اسلامی مازندران با اشاره به ویژگی‌های زندگی زنا‌شویی در کشور خواستار تبیین راهکارهای دینی برای کاهش مشکلات خانواده‌ها شد.


منبع : سوادکوه نیوز
دیدگاه شما در مورد : راهکار‌های دینی کاهش مشکلات خانواده‌ها تبیین شود

راهکار‌های دینی کاهش مشکلات خانواده‌ها تبیین شود

  • پربازدیدترین ها