سه شنبه 29 خرداد 1397 10:54:54

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 14137

تاریخ انتشار : 26/09/1393 - 21:53

رئیس اداره ثبت احوال سوادکوه‌شمالی خبر داد:

افزایش ۶ درصدی ازدواج در سوادکوه‌شمالی

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان سوادکوه‌شمالی با اشاره به بررسی وقایع حیاتی در ثبت احوال از افزایش ۶ ممیز ۳ درصدی ازدواج در سوادکوه‌شمالی خبر داد.

افزایش ۶ درصدی ازدواج در سوادکوه‌شمالی

سوادکوهمریم خاوری‌نژاد ظهر امروز در جلسه هفتگی اداره ثبت احوال شهرستان سوادکوه‌شمالی با اشاره به اهمیت وقایع حیاتی در مدیریت توسعه، گفت: تحلیل محتوای وقایع حیاتی توسط ثبت احوال انجام می‌شود.

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان سوادکوه‌شمالی از استخراج واقعه ازدواج در ۸ ماه اول سال ۹۳ و مقایسه آن با مدت مشابه سال گذشته در شهرستان سوادکوه‌شمالی خبر داد و افزود: تعداد ۸۴ واقعه ازدواج در ۸ ماه اول سال‌جاری در اداره ثبت احوال سوادکوه‌شمالی به ثبت رسیده است.

وی خاطر نشان کرد: تعداد ازدواج سال ۹۳ نسبت به سال گذشته ۶ ممیز ۳ دهم درصد افزایش یافته است.

عضو شورای اداری شهرستان سوادکوه‌شمالی با بیان اینکه افزایش واقعه ازدواج به دلیل فرهنگ‌سازی مناسب است، اظهار داشت: اطلاع رسانی درباره وقایع حیاتی منطقه موجب تصمیم‌گیری مناسب مسئولان در امور مختلف خواهد شد.

خاوری‌نژاد با تاکید بر اینکه واقعه ولادت باید تا ۱۵ روز و واقعه وفات باید تا ۱۰ روز به ادارات ثبت احوال اطلاع‌رسانی شود، افزود: مراکز و خانه‌های بهداشت و دهیاران و شوراهای اسلامی برای اطلاع‌رسانی به موقع وقایع حیاتی ولادت و وفات با ثبت احوال شهرستان همکاری کنند.


منبع : شیرگاه نیوز
دیدگاه شما در مورد : افزایش ۶ درصدی ازدواج در سوادکوه‌شمالی

افزایش ۶ درصدی ازدواج در سوادکوه‌شمالی

  • پربازدیدترین ها