سه شنبه 29 خرداد 1397 17:10:22

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 13968

تاریخ انتشار : 23/09/1393 - 22:38

سخنان تامل برانگیز جانباز نخبه سوادکوهی:

مسئولان اگر بسیجی وار عمل کنند مشکلات سوادکوه حل خواهد شد

جانباز نخبه سوادکوهی در یادواره شهدای قادیکلا زیراب حضوریافت و ضمن بیان خاطرات دفاع مقدس و نحوه مجروحیت خود به نکاتی تامل برانگیز اشاره کرد.

مسئولان اگر بسیجی وار عمل کنند مشکلات سوادکوه حل خواهد شد

به گزارش سوادکوه آنلاین سیدرمضان صالح نژاد ضمن بیان خاطرات دفاع مقدس و نحوه مجروحیت خود، اظهار داشت: مردم ما مردم خوبی هستند، اگر شهدا حضور داشتند از مردم راضی بودند، چون مردم در جنگ، پشتیبانی و حفظ انقلاب و ارزشهای آن در تمامی صحنه ها حضور چشمگیری داشتند و نمی گذارند هیچ آسیبی به آن برسد، کاش من هم در هور تکه تکه می شدم و خوراک ماهیان می شدم و مانند همرزمانم شهید می شدم تا امروز شرمنده مردممان نمی شدم.

وی ادامه داد: با توجه به پتانسیل بالا و معادن زیاد موجود چرا بسیاری از جوانان سوادکوه بیکار هستند؟ با توجه به وجود جنگل چرا نباید صنایع تبدیلی در کنار آن ایجاد شود تا فرصت های شغلی ایجاد و از جمعیت بیکار شهرستان کاسته شود؟

صالح نژاد افزود: چرا با توجه به نزولات آسمانی و زمین های حاصلخیز ،کشاورزی شهرستان وضعیت خوبی نداردو با وجود استعداد دامپروری در شهرستان وضعیت دامپروری رضایت بخش نیست؟

وی یادآور شد: سوادکوه در مسیر ترانزیتی تهران–شمال قرار دارد، چرا  این شهرستان در جذب گردشگر نا موفق است؟ اگر مسئولان به بحث جذب گردشگر توجه بیشتری کنند، بخشی از مشکلات شهرستان حل خواهدشد.

صالح نژاد ضمن انتقاد و نارضایتی از عملکرد مسئولان تصریح کرد: مسئولان در قبال مردم فداکار چه کاری انجام می دهند؟ بی عدالتی و تضیع حقوق مردم در جامعه ما جایی ندارد، بیکاری بیداد می کند و وضعیت رفاه و معیشت مردم  نا مناسب است.

وی در پایان تاکید کرد: مسئولان اگر بسیجی وار عمل کنند مشکلات سوادکوه حل خواهد شد.دیدگاه شما در مورد : مسئولان اگر بسیجی وار عمل کنند مشکلات سوادکوه حل خواهد شد

مسئولان اگر بسیجی وار عمل کنند مشکلات سوادکوه حل خواهد شد

  • پربازدیدترین ها