جمعه 01 تیر 1397 21:46:07

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 13892

تاریخ انتشار : 22/09/1393 - 14:58

ائمه جمعه سوادکوه و سوادکوه شمالی در نماز جمعه:

اجتماع عظیم اربعین نماینده اسلام حقیقی است/ولایت‌مداری واقعی مسئولان در مبارزه جدی با فساد اداری مشخص می‌شود

ائمه جمعه شهرهای پل سفید و زیراب و شیرگاه در خطبه های نماز جمعه با اشاره به حضور میلیونی در اربعین به بیان مسائل روز پرداختند.

اجتماع عظیم اربعین نماینده اسلام حقیقی است/ولایت‌مداری واقعی مسئولان در مبارزه جدی با فساد اداری مشخص می‌شود

سوادکوه- امام جمعه پل‌سفید سوادکوه:

اجتماع عظیم اربعین نماینده اسلام حقیقی است

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به مراسم اربعین حسینی، گفت: اجتماع عظیم اربعین نماینده اسلام حقیقی است.

حجت الاسلام احمد قربانی در خطبه‌های نماز جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به اهمیت قرآن، گفت: یکی از دانشمندان مادی با اشاره به عقاید خود، قرآن و صاحب آن را انکار نشدنی توصیف کرد.

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه با تاکید بر لزوم حفاظت از محیط زیست، خواستار توجه جدی شرکت صنایع کاغذ و شرکت‌های شن و ماسه به جلوگیری از تخریب محیط زیست شد و افزود: شرکتهای مختلف با قطع بی‌رویه درخت به محیط زیست آسیب جدی وارد می‌کنند.

وی با اشاره به اجتماع عظیم شیعیان در اربعین امام حسین (ع)، خاطر نشان کرد: دشمنان اسلام سعی می‌کنند تا گروه تروریستی داعش را نماینده مسلمانان در افکار عمومی معرفی کنند، ولی اجتماع عظیم اربعین نماینده اسلام حقیقی است.

خطیب جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به پیام اخیر مقام معظم رهبری به همایش سلامت اداری و مبارزه با فساد، گفت: مسئولان در اجرای دستور مقام معظم رهبری، برخورد جدی با فساد داشته باشند.

------------------------------------------------------------------------------------------

امام جمعه شیرگاه سوادکوه‌شمالی:

ولایت‌مداری واقعی مسئولان در مبارزه جدی با فساد اداری مشخص می‌شود

امام جمعه شیرگاه سوادکوه‌شمالی با اشاره به دغدغه های مقام معظم رهبری درباره سلامت اداری، گفت: ولایت‌مداری واقعی مسئولان در مبارزه جدی با فساد اداری مشخص می‌شود.

 حجت الاسلام محمد مهدوی در خطبه‌های نماز جمعه شیرگاه سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه هماهنگی با رفتار اهل بیت (ع) در زندگی از ویژگی‌های سبک زندگی اسلامی است، گفت: در زیارت عاشورا و زیارت اربعین هماهنگی زندگی ما با زندگی اهل بیت پیامبر (ص) را از خدا خواستاریم.

امام جمعه شیرگاه سوادکوه‌شمالی با بیان اینکه تبعیت از اهل بیت در جنگ و صلح و در سود و زیان مطرح است، افزود: ما تابع دستور اهل بیت در جنگ و صلح هستیم.

وی با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به همایش ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد، خاطر نشان کرد: ولایتمداری واقعی مسئولان در پاسخ به دغدغه‌های مقام معظم رهبری درباره سلامت اداری مشخص خواهد شد و برخورد با فساد اداری باید به صورت جدی اجرایی شود تا فساد ۳ هزار میلیاردی ضرب در ۴ نشود.

خطیب جمعه شیرگاه سوادکوه‌شمالی با اشاره به نقشه‌های دشمنان در تحریم و ایجاد گروه داعش و فشار‌های مختلف به نظام جمهوری اسلامی، اظهار داشت: مسئولان با اتکا به اقتصاد مقاومتی و کاهش هزینه‌های غیر‌ضروری، دشمنان قارون صفت را نا‌کام می‌کنند.

مهدوی با گرامیداشت روز وحدت حوزه و دانشگاه، افزود: دسته‌روی اربعین حسینی باعث حیرت دشمنان شده است.

------------------------------------------------------------------------------------------

امام جمعه موقت زیراب سوادکوه:

اعتراف بر شکنجه زندانیان برای انحراف افکار عمومی جهان از تبعیض نژادی در امریکا است

امام جمعه موقت زیراب سوادکوه با دروغین توصیف کردن حقوق بشر امریکا، گفت: اعتراف بر شکنجه زندانیان برای انحراف افکار عمومی جهان از تبعیض نژادی در امریکا است.

حجت الاسلام غلام‌حسین ذاکری خطیر در خطبه‌های نماز جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به شاخص‌های سبک زندگی اسلامی، گفت: تقویت امنیت اخلاقی جامعه از نکات مورد توجه دین اسلام است.

امام جمعه موقت زیراب سوادکوه با بیان اینکه جامعه برای دست‌یابی به آرامش باید در پیاده کردن سبک زندگی اسلامی تلاش کند، افزود: عدم تجسس در زندگی مردم مگر به حکم قانون و دوری از گمان بد به جامعه و عدم استفاده از الفاظ زشت در ارتباط اجتماعی از مصادیق امنیت اخلاقی در جامعه است.

وی عدم رعایت امنیت اخلاقی را موجب افزایش بی‌اعتمادی در جامعه ذکر و خاطر نشان کرد: تقوا آنتی‌ویروس پیشنهادی دین اسلام برای پالایش درون است.

ذاکری خطیر با اشاره به اجتماع عظیم در اربعین حسینی، اظهار داشت: اجتماع بیش از ۲۰ میلیون نفر در کربلا و دوری از خشونت، بیانگر صلح‌جویی شیعیان است.

خطیب موقت نماز جمعه زیراب سوادکوه با دروغین توصیف کردن حقوق بشر امریکایی، گفت: وجود ۶ میلیون زندانی در امریکا که اکثر آنان را سیاه‌پوست تشکیل می‌دهد و شکنجه زندانیان در کشور‌های مختلف و تبعیض نژادی در این کشور از نمونه‌های حقوق بشر دروغین امریکایی است.

وی افزود: اعتراف بر شکنجه زندانیان برای انحراف افکار عمومی جهان از تبعیض نژادی در امریکا است.


منبع : سوادکوه نیوز
دیدگاه شما در مورد : اجتماع عظیم اربعین نماینده اسلام حقیقی است/ولایت‌مداری واقعی مسئولان در مبارزه جدی با فساد اداری مشخص می‌شود

اجتماع عظیم اربعین نماینده اسلام حقیقی است/ولایت‌مداری واقعی مسئولان در مبارزه جدی با فساد اداری مشخص می‌شود

  • پربازدیدترین ها