سه شنبه 26 دی 1396 16:53:32

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 13830

تاریخ انتشار : 21/09/1393 - 14:18

معاون وزیر دفاع در یادواره 17 شهید منطقه قادیکلای زیراب:

داعش منافع آمریکا و رژیم صهیونیستی را تامین می کند/اسلامی که داعش تبلیغ می کند اسلام آمریکایی است

معاون وزیر دفاع اظهار داشت: داعش منافع آمریکا و رژیم صهیونیستی را تامین می کند/اسلامی که داعش تبلیغ می کند اسلام آمریکایی است.

داعش منافع آمریکا و رژیم صهیونیستی را تامین می کند/اسلامی که داعش تبلیغ می کند اسلام آمریکایی است

به گزارش سوادکوه آنلاین، مراسم یادواره 17 شهید دوران دفاع مقدس منطقه قادیکلای زیراب با حضور معاون وزیر دفاع، مسئولین، خانواده معظم شهدا و جمع زیادی از مردم ولایتمدار سوادکوه در مسجد جامع عباسکتی زیراب برگزارشد.

سردار حسین دقیقی معاون وزیر دفاع و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح (ساتا(به عنوان سخنران ویژه این مراسم با اشاره به تاریخچه شکل گیری داعش و هدف استکبار جهانی برای جنگ بین مذاهب شیعه و سنی، گفت: آمریکا و کشور های غربی با استفاده از شبکه های ماهواره ای در صدد اقدامات تفرقه افکنانه بین شیعه و سنی هستند تا با بهره گیری از جریان های تکفیر همچون طالبان، القاعده و داعش چهره ای خشن و ضد بشری از اسلام ارائه کنند.

وی با اشاره به جنایات داعش در سوریه و عراق تصریح کرد: داعش با جنایاتی همچون قتل عام ۷۰۰ غیر نظامی از جمله زنان، کودکان و سالخوردگان در روستایی در شمال عراق، تجاوز و غارت خانه های مردم همه و همه به دنبال این هستند که جوانان تحصیل کرده در دنیا از اسلام بری شوند.

معاون وزیر دفاع افزود: استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایتکار چهره هایی در برابر چهره های قوی و تاثیرگذار اسلامی، در مقابل امام (ره) بن لادن در مقابل رهبران شجاع اسلام همچون سید حسن نصرالله،  ابوبکر بغدادی را علم می کنند تا اذهان عمومی جهان را منحرف کنند و خودشان نیز آنان را سر کوب می کنند.

 دقیقی با اشاره به بیداری اسلامی و انقلاب های منطقه، ادامه داد: به دست داعش شیعه و جریان های انقلابی منطقه را نابود می کنند، مدل حرکت داعش در عراق مدل حرکت منافقین در عملیات مرصاد بود، داعشی ها هر جا مقاومت دیدند سرکوب کردند، شیعه و سنی برای آنان تفاوتی ندارد.

وی اظهار داشت: ما باید امروز که برای قدردانی از شهدا جمع شدیم در این مراسم، جریان ها را به مردم بشناسانیم گرچه این جریانات نام اسلامی همچون النصره، دولت اسلامی و... دارند ولی بویی از اسلام نبردن اسلام ناب محمدی همان است که مرجعیت شیعه معرفی می کند، همان است که مقام معظم رهبری ارائه می کند، همان است که روحانیت آن را تبلیغ می کند، اسلامی که داعش تبلیغ می کند اسلام آمریکایی است .

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح افزود: یکی دیگر از جریانات فروش سلاح و مهمات است، آمریکا بدنبال حل مشکلات اقتصادی خود است، شرکت های غربی سلاح و مهمات تولید می کنند و کشور های عربی حمایت مالی می کنند، ایران به خاطر سرسپرده گی حکام مرتجع منطقه این همه هزینه می کند.

دقیقی با اشاره به عدم موفقیت گروههای تروریستی در منطقه تصریح کرد: 14 کشور زیر پرچم داعش با پول عربستان و  سلاح آمریکا و اسرائیل می جنگند، چرا موفق نمی شود؟ هر حرکتی که در راستای منافع مردم نباشد از بین می رود. این وحشی گری ها به ضرر خود داعش تمام می شود اگر ایمان و اعتقاد خودمان را حفظ کنیم و مومن بمانیم به آرمانهای امام پایبند باشیم قطعا پیروزیم.

 وی تاکیدکرد: همه جریانهای غیر مردمی و بر ضد مردمی محکوم به فنا هستند.

معاون وزیر دفاع ضمن اشاره به مسائل داخلی آمریکا عنوان کرد: خشونت پلیس آمریکا نتیجه خشونت هایی است که نیرو های آمریکایی در جنگ عراق مرتکب شده اند و با بازگشت نیروها از عراق با آن خوی وحشی گری با مردم خود برخورد می کنند. جنایت هایی که در کشور های اسلامی کردند، قاچاق اسلحه و مواد مخدر همه این موارد باعث تزلزل حکومت های دست نشانده آنها در منطقه شده است.

دقیقی گفت:با کمک های ایران در زمینه آموزش و الگوبرداری از بسیج در سوریه شاهد پیروزی های چشمگیر و تضعیف جریانهای تکفیری هستیم، بدون شک حرکت تکفیری ضد اسلامی محکوم به شکست است، چون منافع مردم را تامین نمی کند بلکه منافع آمریکا و رژیم صهیونیستی را تامین می کند.

وی افزود: ما باید کاری کنیم تا بیداری اسلامی تحت الشاع قرار نگیرد، آمریکا چنین نظری دارد. مصر، یمن، سوریه، عراق و دیگر کشورهای اسلامی درگیر همین جریانات تکفیری هستند. انقلاب مصر را مصادره کردند، حسنی نامبارک تبرئه شدو همه اینها به خاطر نداشتن رهبر در این کشورهاست.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح اظهار داشت: ما استراتژی امام که پیروزی خون در برابر شمشیر بود را آزمودیم و ملت های منطقه نیز بایدالگو بگیرند، تجربه دفاع مقدس که هم اکنون در دانشگاههای دنیا با نام درس نبرد نزدیک در حال تدریس است، در مقاومت 33 روزه، 51 روزه و ... بکارگیری شد. تجربه عملیات مردم یاری را که سرکوب کردن دشمن توسط خود مردم است امروز باید در عراق و سوریه پیاده کنیم و همه این دستاوردها متعلق به شهیدان است.

وی گفت: بنده افتخار می کنم که دست یک پدر شهید را ببوسم راه شهیدان راه ائمه (ع)، راه امام (ره)، راه پیروی و تبعیت از ولایت فقیه و راه تفکر بسیجی است.

در پایان این مراسم پرشور و حسینی شرکت کنندگان بیاد شهیدان کربلا و 17 شهید والامقام منطقه قادیکلا زیراب، سینه زنی کردند.

برای دیدن تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید

 دیدگاه شما در مورد : داعش منافع آمریکا و رژیم صهیونیستی را تامین می کند/اسلامی که داعش تبلیغ می کند اسلام آمریکایی است

داعش منافع آمریکا و رژیم صهیونیستی را تامین می کند/اسلامی که داعش تبلیغ می کند اسلام آمریکایی است