چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 09:36:19

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 13572

تاریخ انتشار : 16/09/1393 - 20:08

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاههای سوادکوه:

مبارزه با استكبار تا كور شدن چشم فتنه و خشكاندن ريشه ظلم ادامه دارد

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاههای سوادکوه به مناسبت 16آذر، روز دانشجو اظهار داشت: مبارزه با استكبار تا كور شدن چشم فتنه و خشكاندن ريشه ظلم ادامه دارد.

مبارزه با استكبار تا كور شدن چشم فتنه و خشكاندن ريشه ظلم ادامه دارد

خدیجه بابایی در گفت و گو با خبرنگار سوادکوه آنلاین به مناسبت 16آذر، روز دانشجو بیان داشت: شانزدهم آذر سال 1332، روزی است که سه دانشجوی دانشگاه تهران، شهیدان احمد قندچی، مصطفی بزرگ نیاو شریعت رضوی در اعتراض به دخالتهای امریکا و انگلیس در امور ایران و سفر "ریچارد نیکسون" معاون رییس جمهوری امریکا به تهران، همراه دیگر دانشجویان بپاخاستند و جان خود را آماج گلوله های رژیم پهلوی قرار دادند تا سندی دیگر از روح استكبارستيزي،‌ استقلال‌خواهي، عدالت‌طلبي و آزادي‌خواهي فرزندان این سرزمین را برای همیشه در تاریخ ثبت کنند.


وی در ادامه افزود: امروز کمتر ملتی است که روح انسانیت و آزادیخواهی  و اسلام گرایی در وجدان آن بیدار نیست. موج عظیم بیداری اسلامی  در منطقه که منجر به بهار اسلامی گردیده است و هر روز شاهد سقوط دیکتاتوران دست نشانده جنایتکاران جهان در این کشورها می باشیم ناشی از روح عزت خواهی، اسلام خواهی و استکبار ستیزی امام روح ا.. است. 


مسئول بسیج دانشجویی دانشگاههای سوادکوه تصریح کرد: اکنون در همه، کالبد اسلام دمیده شده است و از این روست که مستکبرین غربی سعی در به انحراف کشیدن این فریادها از طریق سرپوش گذاشتن بر اتفاقات یمن، بحرین، مصر، فلسطین، اردن، عربستان و ... باحمایت از گروههای تکفیری و داعش، نشان دادند دست از سر اسلام و انقلاب اسلامی ایران برنخواهند داشت. 


بابایی گفت: اكنون در شرايطي كه فتنه‌ها از هر سو نظام مقدس جمهوري اسلامي را فراگرفته و ناحق در صدد حق جلوه دادن خود است، جنبش دانشجويي به عنوان قشر آگاه جامعه وظيفه‌اي صد چندان بر دوش دارد تا با نصب العين قرار دادن منويات ولي امرمسلمين حضرت امام خامنه‌اي (دامه بركاته) مبني بر مسلح شدن به سلاح بصيرت از سوء استفاده مجدد از دانشجو و دانشگاه جلوگيري كند و در شرايطي كه جنگ سخت دشمن تبديل به جنگ نرم شده به عنوان افسران جنگ نرم در خط مقدم مقابله با دشمنان داخلي و خارجي با تمام توان از كيان نظام مقدس جمهوري اسلامي دفاع نمايند. 


وی در پایان تاکید کرد: بسیج دانشجویی شهرستان سوادکوه با بزرگداشت روز دانشجو و گراميداشت ياد و خاطره شهداي دانشجو و امام شهيدان، جامعه دانشگاهي كشور را به همدلي، يكپارچگي و وحدت در سايه سار ولايت فقيه و تلاش براي پيمودن هر چه بيشتر قله هاي رفيع علم و فناوري توام با تبعیت از علوم اسلامی و ارزش هاي اخلاقي و ديني دعوت كرده و سربلندي، عزت و پيشرفت ايران اسلامي را از حضرت حق تعالي خواستار است و اعلان مي دارد مبارزه با استكبار تا كور شدن چشم فتنه و خشكاندن ريشه ظلم ادامه دارد و بنا بر فرمایشات امام امت حضرت روح ا... « تا شرک هست، مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم.»    دیدگاه شما در مورد : مبارزه با استكبار تا كور شدن چشم فتنه و خشكاندن ريشه ظلم ادامه دارد

مبارزه با استكبار تا كور شدن چشم فتنه و خشكاندن ريشه ظلم ادامه دارد

  • پربازدیدترین ها