شنبه 25 آذر 1396 12:38:05

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 135

تاریخ انتشار : 29/06/1392 - 20:50

حجت الاسلام مهدوی:

نرمش قهرمانانه به معنای کوتاه آمدن در برابر دشمن نیست

امام جمعه شیرگاه با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب درباره نرمش قهرمانانه گفت: نرمش قهرمانانه به معنای کوتاه آمدن در برابر دشمن نیست.

نرمش قهرمانانه به معنای کوتاه آمدن در برابر دشمن نیست

سوادکوه- حجت الاسلام محمد مهدوی در خطبه‌های نماز جمعه شیرگاه با اشاره به حدیث نبوی درباره ضمانت بهشت توسط پیامبر برای اهل نماز و زکات و متقیان، گفت: خداوند در سوره‌های بقره، نسا، طه به اهمیت گفتار نیک اشاره کرده است.

امام جمعه شیرگاه با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم (ص) درباره اهمیت آبروی مسلمان، افزود: پیامبر گرامی اسلام ریختن آبروی مسلمان را از بزرگترین گناهان توصیف کرده است و متاسفانه امروز در جامعه به آن اهمیت داده نمی شود.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری درباره نرمش قهرمانانه، گفت: نرمش قهرمانانه به معنای کوتاه آمدن در برابر دشمن نیست.

مهدوی با اشاره به هفته گرامیداشت دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: دشمنان قدرت انقلاب اسلامی را در دفاع مقدس دیدند و برای محاصره ایران اسلامی به افغانستان و عراق آمدند ولی خود محاصره شدند.

لزوم تکمیل جاده سوادکوه

حجت الاسلام علی رضانژاد در خطبه‌های نماز جمعه زیراب با اشاره به اهمیت جهاد در آموزه‌های دینی و قرآنی، گفت: جهاد از فروع دین ما است و جهادگران دارای مقام برجسته ای در نزد خدا هستند.

امام جمعه موقت زیراب با اشاره به ایثارگری‌های رزمندگان در طول 8 سال دفاع مقدس، گفت: ایثارگران با حضور در جمع جوانان و نوجوانان به بیان خاطرات و اتفاقات دفاع مقدس بپردازند تا نسل جدید آشنایی بیشتری با این دوران پیدا و به آن افتخار کنند.

وی با تاکید بر لزوم تلاش مسئولان مراکز آموزشی برای افرایش برنامه‌های تربیتی و تهذیب، خاطرنشان کرد: دانشجویان جدید و خانواده آنان نسبت به ثبت نام در مراکز آموزش عالی موجود در شهرستان‌های سوادکوه، زیرآب و پل سفید اقدام کنند.

رضانژاد با تقدیر از ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه برای راه اندازی تحصیلات تکمیلی در این واحد علمی، گفت: مسئولان برای ایجاد رشته های دانشگاهی متناسب با منطقه برنامه ریزی کنند.

خطیب جمعه زیراب با اشاره به وضعیت 4 بانده شدن محور سوادکوه از وزیر راه و شهرسازی و استاندار جدید مازندران خواست تا در تسهیل و تکمیل آن و رهایی مسافران و مردم از مشکلات محور مواصلاتی سوادکوه تلاش کنند.


منبع : فارس
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر دوشنبه 01 مهر 1392 - 13:42
    44

    آقای امام جمعه شما دم از ولایت میزنی؟؟؟ شما که سینه چاک آقای فتنه 88 هستی.... شما دم از کدام رهبرت میزنی... آقای مهدوی دوران دورویی و آبزیرکا8هی گذشته است امروز باید رک بود ... اگر مردم بیدار تا به امروز حرفی به زبان نیاودرده اند به حرمت سخن رهبر گرانقدر انقلاب بوده است ... مردم کر ، کور، و لال نیستند .... اگر لازم باشد به میدان می آیند ... شما هم به جای حمایت از مسئولان حاشیه ساز که بوی خیانت از دامنشان بیرون می آید کنار بکشید

    0 0
دیدگاه شما در مورد : نرمش قهرمانانه به معنای کوتاه آمدن در برابر دشمن نیست

نرمش قهرمانانه به معنای کوتاه آمدن در برابر دشمن نیست