شنبه 02 تیر 1397 16:34:02

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 13309

تاریخ انتشار : 11/09/1393 - 21:52

نماینده سوادکوه، سوادکوه‌شمالی، قائم‌شهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی:

۷۰ درصد مجلس دهم را اصولگرایان تشکیل خواهند داد

عضو فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی با اشاره به علاقه مردم به مجلس مقتدر، گفت: ۷۰ درصد مجلس دهم را اصولگرایان تشکیل خواهند داد.

۷۰ درصد مجلس دهم را اصولگرایان تشکیل خواهند داد

سوادکوه- کمال علیپور با تبریک روز مجلس و با اشاره به اینکه مجلس شورای اسلامی از افکار و آرای مردم به‌وجود آمده است، گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با پیروی از راه شهید مدرس و با روحیه فعالیت صادقانه در مسیر ولایت گام بر‌می‌دارد.
نماینده سوادکوه، سوادکوه‌شمالی، قائم‌شهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهید مدرس شجاعانه برای مردم خدمت کرد و در این مسیر به شهادت رسید، افزود: مجلس بعد از انقلاب اسلامی با پشتوانه رای مردم و وجود آزادی بیان و پیگیری مسائل جامعه تلاش می‌کند.
وی با تاکید بر اینکه مجلس شورای اسلامی فرمایشی نیست و شهید مدرس مسیر حق طلبی را به ما نشان داد، خاطر نشان کرد: در انتخاب وزرای دولت منافع جناحی مطرح نبود و و اگر رئیس جمهور ۵۰ کاندیدای مشابه وزرای تایید‌نشده وزارت علوم را هم معرفی می‌کرد رای نمی‌آوردند.
علیپور با تاکید بر اینکه مردم ما متدین و در مسیر آرمان‌های انقلاب اسلامی قرار دارند، اظهار داشت: ایستادگی مجلس شورای اسلامی در برابر فتنه باعث حمایت بیشتر آنان از نمایندگان می‌شود.
عضو فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم از مجلس مقتدر خوششان می‌آید، گفت: وظیفه مجلس شورای اسلامی دفاع از مصالح نظام است و آنان چشم و گوش و زبان نظام هستند و اگر این‌گونه نباشد با رای منفی مردم مواجه خواهند شد.
نماینده سوادکوه و قائم‌شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی در مسیر اصول و ارزش‌های خود حرکت می‌کند، افزود: بدون تردید بیش از ۷۰ درصد مجلس شورای اسلامی دهم مجلس اصولگرایان خواهد بود.


منبع : سوادکوه نیوز
دیدگاه شما در مورد : ۷۰ درصد مجلس دهم را اصولگرایان تشکیل خواهند داد

۷۰ درصد مجلس دهم را اصولگرایان تشکیل خواهند داد

  • پربازدیدترین ها