چهار شنبه 27 دی 1396 00:46:13

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 12995

تاریخ انتشار : 06/09/1393 - 11:02

رئیس ورزش و جوانان سوادکوه:

کشتی سوادکوه ساماندهی می‌شود

رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با اشاره به وضعیت هیات‌های کشتی شهرهای سوادکوه و سوادکوه‌شمالی، گفت: کشتی سوادکوه ساماندهی می‌شود.

کشتی سوادکوه ساماندهی می‌شود

سوادکوه- رضا احمدزاده در جلسه طرح و برنامه رشته‌های ورزشی شهرستان سوادکوه با اشاره به قابلیت‌های رشته کشتی در شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی، گفت: کسب مدال طلای سعید داداش‌پور در وزن ۷۰ کیلو، مدال برنز محمد جواد ابراهیمی در وزن ۸۶ کیلو و مصطفی دامادی در وزن ۵۷ کیلوگرم در مسابقات قهرمانی اخیر کشور که در بابل برگزار شد، بیانگر ریشه‌دار بودن کشتی در این دو شهرستان است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی به حضور برجسته کشتی‌گیران سوادکوهی در مسابقات هفته‌جاری لیگ جهانی کشتی در شهرستان جویبار اشاره کرد و افزود: برنامه‌ریزی مناسب برای ساماندهی و تقویت کشتی‌گیران باید در اولویت هیات‌های کشتی پل‌سفید و زیراب و شیرگاه سوادکوه‌شمالی قرار گیرد.

وی با بیان اینکه ۴۴۱ کشتی‌گیر سازماندهی شده در سوادکوه فعالیت می‌کنند، خاطر‌نشان کرد: رشته کشتی بعد از فوتبال بیشترین ورزشکار در شهرستان را در خود دارد.

احمدزاده از فعالیت مناسب هیات کشتی سوادکوه‌شمالی خبر داد و اظهار داشت: وضعیت نابسامان کشتی زیراب و مشکلات موجود در کشتی پل‌سفید ساماندهی می‌شود.


منبع : سوادکوه نیوز
دیدگاه شما در مورد : کشتی سوادکوه ساماندهی می‌شود

کشتی سوادکوه ساماندهی می‌شود