جمعه 24 آذر 1396 15:33:44

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 12862

تاریخ انتشار : 03/09/1393 - 22:13

به مناسبت هفته بسیج

جمعی از مسئولان شهرستان سوادکوه با خانواده شهدا دیدار کردند

جمعی از مسئولان شهرستان سوادکوه به مناسبت هفته بسیج امروز دوشنبه با حضور در منازل پنج تن از خانواده شهدای این شهرستان با آنها دیدار و گفت و گو کردند.

جمعی از مسئولان شهرستان سوادکوه با خانواده شهدا دیدار کردند

به گزارش سوادکوه آنلاین، به مناسبت هفته بسیج فرماندار، فرمانده سپاه و جمعی از مسئولان شهرستان سوادکوه امروز دوشنبه با حضور در منازل شهیدان طباطبایی، صادقی، نوری و فضلی  با آنها دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدارها رجبعلی وهابی فرماندار سوادکوه ضمن تجلیل از فداکاری شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس، اظهار داشت: ما باید آرمان های والای شهیدان را حفظ کنیم و با عزت و سربلندی راه ایشان را ادامه دهیم.

 سرهنگ پاسدار مهرداد بابایی نیز در این دیدارها با اشاره به فداکاری های شهدا،  گفت: اقتدار و عزت ایران اسلامی مدیون جان‌فشانی و خون پاک شهیدانی است که در طول ۸ سال دفاع مقدس باعزت و افتخار در برابر دشمنان متجاوز ایستادند.

فرمانده سپاه سوادکوه تصریح کرد: پدران و مادران شهدا به خود ببالند که جوانان غیرتمندی را پرورش دادند که برای دفاع از نظام اسلامی حاضر شدند از بهترین سرمایه خود یعنی جانشان بگذرند و امروز آسایش و امنیت کشور ما مرهون ایثار و ازخودگذشتگی شهدا، جانبازان و ایثارگران است.

در این دیدارها خانواده‌های شهدا با تشکر از حضور فرماندار و فرمانده سپاه شهرستان و دیگر مسئولان در منازلشان با تأکید بر حمایت از راه شهدا و ولایت خواستند مسئولان در ادامه دادن راه شهدا ثابت‌قدم باشند.

گفتنی است رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، رئیس اداره پست، مسئول نمایندگی سپاه و چند معاونت سپاه ناحیه سوادکوه،  فرماندار و فرمانده سپاه ناحیه سوادکوه را در این دیدار ها همراهی کردند.

 

برای دیدن تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنیددیدگاه شما در مورد : جمعی از مسئولان شهرستان سوادکوه با خانواده شهدا دیدار کردند

جمعی از مسئولان شهرستان سوادکوه با خانواده شهدا دیدار کردند