یکشنبه 26 آذر 1396 15:20:48

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پیشنهاد سردبیر
چاپ

کد خبر : 12805

تاریخ انتشار : 02/09/1393 - 21:30

مقابله شیعه ایرانی با شیعه انگلیسی

مقابله شیعه ایرانی با شیعه انگلیسی یک سیاست استراتژیک

مقابله شیعه ایرانی با شیعه انگلیسی

بسم الله الرحمن الرحیم

نزدیک به چهار سال از حضورم در سخنرانی که هنگام ماه محرم در سالن همایشهای کانون انصار تهران در خیابان پیروزی برگزار شد می گذرد.خاطرم هست که آقای قلیان سخنران آن جلسه موضوع تبیین نقش رسانه در انتشار معارف اسلامی را مطرح کرد.

آقای قلیان اشاره به این نکته کرد که باید جامعه ی تشیع از طریق رسانه ی جهانی به انعکاس معارف بپردازد و مثال بارز این نوع تبلیغ را شبکه ی جهانی امام حسین دانست.

آن زمان اوایل انتقال مکان شبکه و تاسیس رسمی آن بود و رئیس شبکه با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کرد.آقای قلیان که البته از کارشناسان همین شبکه هم بودند از مردم تقاضا کردند که کمک های مالی خود را به بنده بدهند و یا به شماره حساب شبکه واریز کنند و سعی کردند که با هر استدلالی جمعیت حاضر را مجاب به پرداخت کمک بکنند که البته در همان زمان هم افرادی با نیت خیر مبالغی نزدیک به 1ملیون تومان و بیشتر را پرداخت کردن به امید و نیت رضایت حضرت ابا عبد الله الحسین (علیه السلام) و حتی خواهر خود بنده که در همان جلسه بود آنقدر تحت تاثیر این سخنان قرار گرفته بود که انگشتر 1ملیون و 200هزار تومانی خود را به ایشان داد که شاید قدم خیری در این زمنه برداشته باشد.

      

 

امروز که بعد از چهار سال دوباره وقایع اتفاق افتاده در اون سالن سخنرانی را مرور می کنم پشیمانی تمام وجودم را فرا می گیرد که چرا در میان حضار بلند نشدم و بگویم که:چرا با پول شیعه شیعه را سر می برید.

ممکن است از من بپرسید که چرا یک همچین خواسته ای دارم؟ من در جواب به شما فیلمی از این شبکه را نشان می دهم و سپس فیلمی از شبکه های وهانی که کشته شدن شیعه را با دست خود شیعه شما لمس می کنید.

بانی و موسس این شبکه آقای سید صادق حسینی شیرازی است که البته امروز با شبکه های دیگری هم زیر نظر ایشون فعالیت می کنند.

برادر ایشون در یکی از شبکه های شهر لندن فحاشی علیه عالم بزرگ و جلیلقدر جهان اسلام حضرت آیت الله العظمی بهجت انجام دادند که این کار ایشون از نظر شبکه ای که به نام دین است مورد هیچ نکوهشی قرار نگرفت.

شبکه امام حسین ابندا کار خود را با شعار تقویت تشیع آغاز کرد اما در عمل به سویی دیگر حرکت کرد.در همین زمان هم پیمانان این شبکه مثل امام صادق و فدک و...... شروع به توهین کردن به مراجع کردند که تعجب همگان را براگیخت.مثلا در یکسری برنامه ها که از قبل برنامه ریزی شده بودند توهین هایی را به آیت الله مکارم شیرازی، آیت الله بهجت،امام خمینی،مقام معظم رهبری،شهید مطهری و ..... کردند البته روشنفکران انقلاب اسلامی را هم بی بهره نگذاشتند.که تعجت و خشم نیروهای پیرو خط امام و جهان شیعه را برانگیخت.

سپس در اقدامی ناباورانه حمله ای رسانه ای به مبانی انقلاب اسلامی و مسئله ی کمک به مردم فلسطین کردند.معتقد بودند که نظام در 

فتنه ی88 نباید با فتنه گران مقابله می کرد و یا مردم فلسطین ناصبی هستند و نباید به آنها کمک کرد.اونها امام خمینی را گمراه خواندند و گفتند چون او اعلام وحدت با اهل سنت کرده لعنت خدا بر او باد. اما یکبار مشاهده نشد که شبکه ی امام حسین و هم پیمانانشان موضع گیری علیه رژیم آدم کش صهیونیستی داشته باشند.

در قدم آخر با انتشار تصاویر خشن قمه زنی و لعن مقدسات اهل سنت و ادامه توهین به مراجع شیعه راه خودشان را کامل از شیعه ی ایرانی و اصیل جدا کردند و دوشادوش شبکه های غربی به تفرقه میان تشیع پرداختند کاری که در طول تاریخ بی سابقه است.

در این راستا شروع به مواجهه ی سنگین علیه نیروهای مدافع وحدت و حرکت ناب شیعی کردند و آنها را هم مقابل خود قرار دادند و آرایشی تهاجمی در غالب یک سیاست استراتژیک دفاعی قرار گرفتند . 

اگر بخواهیم نام مناسبی برای این پدیده انتخاب کنیم اسمی جز شیعه ی لندنی و یا شیعه ی انگیلیسی به ذهنمان وارد نمی شود.

جریانی منحرف و خطرناک که کمر به نابودی شیعه بستند و بدون هیچ توجهی به شیعیان در دیگر نقاط جهان باعث نابودی شیعه می شوند.

جریانی که به عنوان شیعه ی لندنی معرفی شد در بسیاری از موارد علیه اسلام ایرانی هم موضع با وهابیت است و اگر خطرش بیشتر از وهابیت نباشد کمتر نیست.مواضع این جریان در مقابله با جریان حاکم بر ایران همسو با شبکه های وهابی ،انگیسی و آمریکایی است.این حق را با به ما بدهید که شک در منشا و مبدا این جریان بکنیم. 

در جستجو در باره ی مبدا این جریان به نکته ی قابل توجهی بر خوردم که جالب است. اصلا آیت الله خویی مرجع اعلم آن زمان مرجعیت سید صادق حسینی شیرازی تایید نکرده اند و برادر بزرگ ایشون رهبری انقلاب را از امام درخواست کرده و اصلا معتقد بودند که امام صلاحیت اداره و ادامه ی این انقلاب را ندارند.

امروز مقابله ی با تشیع لندنی و جلوگیری از ایجاد بدعتی تازه در تشیع امری واجب است.مهاجه و مواجهه با این جریان خطرناک و غربی یک سیاست استراتژیک است که امروزه توسط انقلابیون مورد استفاده قرار گرفته اما راه زیادی تا همگانی شدن دارد و اگر دیر بجنبیم مذهب شیعه را در اقدامی ناعادلانه به تاراج خواهند و چیزی جز نام شیعه باقی نمی ماند.

این جریان در آخرت باید پاسخگو باشد که بخشی از توان نظام را معطوف به خود کرد و مارا از مقابله با مشکلات داخلی وانهاد.

جدول آرایش نیروهای این جریان در مقابله ی با نظام اسلامی به صورت مختصر زیر بیان شده است:

جبهه ی مدافعین تشیع                  جبهه ی منافقین تشیع

 

................................. 

........................

.................

........

.....

...

ادامه دارد

                                                                                                                                                                                                                                                          

.........................

..............

..........

.....

...

ادامه دارد

 

خوب نگاه کنید و ببینید که  شیعه غربی علیه شیعه ایرانی و حقیقی عمل می کند و از آزادی حکومت شیعه استفاده می کنند و طلبه های خود را در قم ،مشهد،اصفهان تربیت می کنند و علیه شیعه عمل می کنند.

افرادی بدون منطق که فقط فوش می دهندو لعن می کنند که باعث ریخته شدن خون جوانان شیعه در دنیا می شوند.

کسانی که ادعای دوری از سیاست دارند در عین حالی که به آن نزدیک می شوند.افرادی بی خرد که راه را گم کرده و قصد نابودی شیعه توسط خودش را دارند.

مبادا دنیا داعش را اسلام و این افراد راشیعه بداند.این سیاست استراتژیک غرب است برای استحاله ی شیعه.

آگاه باشید ببینید که کدام حق است و به کجا داریم حرکت می کنیم.


 


منبع : سیاست استراتژیک
دیدگاه شما در مورد : مقابله شیعه ایرانی با شیعه انگلیسی

مقابله شیعه ایرانی با شیعه انگلیسی