شنبه 01 اردیبهشت 1397 18:22:58

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 1258

تاریخ انتشار : 04/09/1392 - 00:05

به گزارش سوادکوه

جزئیات مذاکرات هسته‌ای در مجلس ارائه می‌شود/گام اول موفقیت‌آمیز بود

نماینده مردم سوادکوه، جویبار و قائمشهر در مجلس گفت: جزئیات مذاکرات هسته‌ای توسط دولت در مجلس شورای اسلامی توضیح داده می‌شود.

جزئیات مذاکرات هسته‌ای در مجلس ارائه می‌شود/گام اول موفقیت‌آمیز بود

سوادکوه- سیدهادی حسینی در گفت‌وگو با فارس  با اشاره به اینکه پس از سا‌‌ل‌ها حق استفاده انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای کشور به رسمیت شناخته شد،بیان داشت: نتایج مذاکرات هسته‌ای در گام اول یک موفقیت است و گزارش فعالیت‌های هسته‌ای مورد تایید مقام معظم رهبری قرار گرفته است.

نماینده سوادکوه و قائمشهر در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از تیم دیپلماسی کشور در مذاکرات هسته‌ای افزود‌:‌ به این مقدار از دستاوردهای هسته‌ای بسنده نشود و حرکت رو به جلو در پیش گرفته شود.

وی با تاکید بر اینکه باید از علم روز استفاده کنیم،خاطر نشان کرد:‌ فناوری‌ها برای ارتقای زندگی و دستاوردهای گسترده‌تر برای ملت ایران و ملل مستضعف مورد بهره‌برداری قرار گیرد و مردم در فناوری‌ها نباید وابسته به دیگران کنیم.

حسینی با تاکید بر اینکه هیچ‌گاه حقو‌ق‌مان را از موضع ضعف طلب نمی‌کنیم، یادآوری کرد:‌ حقوق ایران اسلامی از موضع قدرت،عزت و مصلحت پیگیری می‌شود و آنچه را قبول داریم که به موافقت رهبر معظم انقلاب برسد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی از نمایندگان در بیان نظرات خود درباره نتایج مذاکرات هسته‌ای عجله کرده بودند، گفت: قالب نمایندگان مجلس شورای اسلامی و نمایندگانی که نگاه دیگری داشتند امروز از تیم مذاکره کننده تشکر کردند.

نماینده سوادکوه،سوادکوه شمالی، قائمشهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: جزئیات مذاکرات هسته‌ای توسط دولت در مجلس شورای اسلامی توضیح داده می‌شود.دیدگاه شما در مورد : جزئیات مذاکرات هسته‌ای در مجلس ارائه می‌شود/گام اول موفقیت‌آمیز بود

جزئیات مذاکرات هسته‌ای در مجلس ارائه می‌شود/گام اول موفقیت‌آمیز بود

  • پربازدیدترین ها