شنبه 25 آذر 1396 12:35:53

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 12424

تاریخ انتشار : 26/08/1393 - 16:22

سردار نقدی در نشست خبری تشریح کرد

فعالیت شبکه اطلاع رسانی ملی بسیج در 30 هزار نقطه کشور/ مدیران از امر به معروف نترسند/ بسیج ۲۲ میلیون عضو تشکیلاتی و ۲ هزار گردان رزمی دارد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بسیج با ۲۲ میلیون عضو تشکیلاتی و ۲ هزار گردان رزمی، پا در رکاب نظام است.

فعالیت شبکه اطلاع رسانی ملی بسیج در 30 هزار نقطه کشور/ مدیران از امر به معروف نترسند/ بسیج ۲۲ میلیون عضو تشکیلاتی و ۲ هزار گردان رزمی دارد

سوادکوه- سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز در نشستی خبری که در آستانه آغاز هفته بسیج برگزار شد، طی سخنانی، وضعیت امروز بسیج را در اوج اقتدار و شکوفایی و در بهترین شرایط تاریخ خود عنوان کرد، گفت: بسیج با 22 میلیون عضو تشکیلاتی و 2هزار گردان رزمی، پا در رکاب نظام است.
 
وی افزود: بسیجیان آموزش دیده جنگ نرم، آماده خلق حماسه‌ای بزرگ در این حوزه هستند؛ حماسه‌ای به عظمت دفاع مقدس.
 
نقدی تصریح کرد: بسیج حضور گسترده‌ای در عرصه‌های اقتصادی، امر به معروف و نهی از منکر، علمی و سازندگی دارد.
 
وی همچنین شعار هفته بسیج را «بسیج مظهر عزم ملی و مدبریت جهانی» اعلام کرد و گفت: روز 5 آذر، اجتماع میلیونی بسیجیان سراسر کشور برپا خواهد شد.
 
رییس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه از برپایی جشنواره مالک اشتر با حضور هزار اسوه بسیجی و سخنرانی سرلشکر فیروزآبادی در روز اول اذر و افتتاح هزار سالن ورزشی «9دی» و «صالحین» در روز دوم آذرماه خبر داد.
 
نقدی با اشاره به افتتاح شبکه ملی اطلاع رسانی بسیج با عنوان «شبکه شباب» -بدون استفاده از اینترنت- همزمان با روز 5 آذر، تصریح کرد: رزمایش گردانهای بیت المقدس نیز روز 6 آذر در استانهای منطقه خلیج فارس و تنگه هرمز برگزار می‌شود.
 
وی با تاکید بر اینکه هیچکس از حلقه وجوبی امر به معروف خارج نیست و بسیج از تمام ظرفیتها البته با شیوه های صحیح در این امر استفاده می‌کند، گفت: هیچ مدیری نباید از امر به معروف بترسد چراکه این تضعیف مدیریت نیست.
 
رییس سازمان بسیج مستضعفین اضافه کرد: اگر قانون امر به معروف هم نبود وظیفه داشتیم به این امر بپردازیم چون امر به معروف، قانونی است که خدا در قرآن آورده است.
 
نقدی افزود: برخی می‌گویند امر به معروف، تضعیف مدیر است که اینطور نیست.
 
رییس سازمان بسیج با بیان اینکه امر به معروف فقط مختص حجاب نیست، اظهار داشت: منکر سیاسی و همکاری با دشمن بدتر از منکر حجاب و منکرهای اخلاقی است و ما منکرات اقتصادی هم داریم که باید نهی کرد.
 
نقدی با تاکید بر اینکه امر به معروف به نفع همه است، خاطرنشان کرد: مسایلی که به نفع همه است را سیاسی نکنیم.
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: میلیونها بسیجی در ایران اماده اعزام به سوریه و غزه هستند و به ما مراجعه می‌کنند.
 
رییس سازمان بسیج با بیان اینکه همه ما مدافع حقوق ملت هستیم، تاکید کرد: اگر در توافق هسته ای، دولت خدمتگزار از حق ملت کوتاه بیاید که بسیار بسیار بعید می دانیم، نه مردم و نه بسیج از انها حمایت نخواهد کرد/
 
نقدی افزود: مردم و بسیج حامی مذاکره کنندگان هستند چه حقوق ایران در توافق اعاده شود و چه مذاکره را کنار بگذارند.
 
وی اضافه کرد: امریکا باید زیاده خواهی‌ها را کنار بگذارد تا توافقی عادلانه و بدون اجحاف صورت بگیرد.
 
رییس سازمان بسیج با بیان اینکه «شبکه اطلاع رسانی ملی» برای کشور، حقی مسلمتر از انرژی هسته‌ای است، گفت: مدیریت ضعیف و قابل انتقادی در این عرصه صورت گرفته است.
 
نقدی با اشاره به اینکه شبکه اطلاع رسانی ملی بسیج در 30هزار نقطه مشترک دارد، تصریح کرد: باید دنبال دستهای پنهانی باشیم که نگذاشتند وارد این عرصه شویم.
 
وی درخصوص جوسازی های غربی‌ها پیرامون پرواز نمونه نهایی پهپاد RQ170 ایرانی نیز گفت: دشمنان شیطنت کنند تا ببیند پهپاد RQ ایرانی سروقت آنها می رود و شلیک می‌کند تا باورشان شود پروازش نمایشی نبود.
 
رییس سازمان بسیج، سفارت آمریکا در بغداد را مرکز فرماندهی داعش است و گفت: بسیجیان خیلی دوست دارند به آنجا بروند اما بسیجیان عراق پای کارند و نیاز به ما نیست.
 
نقدی افزود: من با برخی از آنها همسنگر بودم و می‌دانم که تجربیات جنگی خوبی دارند.
 
وی اضافه کرد: نقشه آمریکا «هم مرز کردن» داعش با ایران برای فشار به ما بود.
 
رییس سازمان بسیج بار دیگر تصریح کرد: نیازی به حضور نظامیان ایران در عراق نیست ولی اگر آموزش بخواهند، انجام می شود همانطور که تاکنون صورت گرفته است.


منبع : دانا
دیدگاه شما در مورد : فعالیت شبکه اطلاع رسانی ملی بسیج در 30 هزار نقطه کشور/ مدیران از امر به معروف نترسند/ بسیج ۲۲ میلیون عضو تشکیلاتی و ۲ هزار گردان رزمی دارد

فعالیت شبکه اطلاع رسانی ملی بسیج در 30 هزار نقطه کشور/ مدیران از امر به معروف نترسند/ بسیج ۲۲ میلیون عضو تشکیلاتی و ۲ هزار گردان رزمی دارد