چهار شنبه 30 خرداد 1397 02:09:13

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 12404

تاریخ انتشار : 26/08/1393 - 09:35

معاون پرورشی آموزش و پرورش سوادکوه:

اجرای طرح کتابخانه دیجیتال مدارس سوادکوه نیازمند حمایت استانی است

سعید امیرنژاد با اشاره به اهمیت کتاب، گفت: اجرای طرح کتاب‌خانه دیجیتال در مدارس سوادکوه آماده شده است و برای اجرای آن نیاز به حمایت و پشتیبانی استانی داریم.

اجرای طرح کتابخانه دیجیتال مدارس سوادکوه نیازمند حمایت استانی است

سوادکوه- سعید امیرنژاد در جمع خانواده‌های دانش‌آموزان سوادکوه با اشاره به هفته کتاب‌خوانی، گفت: کتاب روح جامعه و عامل توسعه اجتماعی و فرهنگی جامعه است.

معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان سوادکوه با بیان اینکه کتاب در تمدن اسلامی و توسعه آن نقش مهمی بر عهده داشته است، افزود: معجزه آخرین پیامبر الهی با قلم و کتاب بوده است که ارزش‌مندی آن را بیان می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه مطالعه کتاب باید از خانواده‌ها آغاز شود و توسط والدین مورد تشویق قرار گیرد، خاطر نشان کرد: کتاب‌خانه‌های منازل و مدارس و شهرها باید پویایی بیشتری داشته باشند و والدین با مطالعه خود انگیزه بیشتری به فرزندان خود بدهند.

امیرنژاد با اشاره به اینکه کتاب نسبت به سایر رسانه‌ها تاثیر بیشتری دارد، بیان داشت: هیچ رسانه‌ای نمی‌تواند جایگزین کتاب شود.

معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان سوادکوه خواستار تجلیل از فعالان عرصه کتاب شد و از برگزاری نمایش‌گاه‌های کتاب و مسابقات فرهنگی و هنری و شناسایی و تجلیل از دانش‌آموزان کتابخوان خبر داد و افزود: طرح کتاب‌خانه دیجیتال در مدارس سوادکوه آماده شده است و برای اجرای آن نیاز به حمایت و پشتیبانی استانی داریم.


منبع : سوادکوه نیوز
دیدگاه شما در مورد : اجرای طرح کتابخانه دیجیتال مدارس سوادکوه نیازمند حمایت استانی است

اجرای طرح کتابخانه دیجیتال مدارس سوادکوه نیازمند حمایت استانی است

  • پربازدیدترین ها