جمعه 01 تیر 1397 23:52:01

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 12334

تاریخ انتشار : 24/08/1393 - 20:48

مدیر باشگاه نام‌آوران سوادکوه

۱۴۰ ورزشکار ژیمناستیک سوادکوه تعیین سطح شدند

مدیر باشگاه نام‌آوران سوادکوه با اشاره به فعالیت‌های این باشگاه، گفت: ۱۴۰ ورزشکار ژیمناستیک سوادکوه تعیین سطح شدند.

۱۴۰ ورزشکار ژیمناستیک سوادکوه تعیین سطح شدند

سوادکوه- مجتبی بهرام‌نژاد در حاشیه برگزاری آزمون سطح‌بندی ژیمناستیک شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه آزمون سطح‌بندی ژیمناستیک شهرستان سوادکوه در سالن مهدی تقوی پل‌سفید سوادکوه برگزار شد، گفت: ۱۴۰ ورزشکار رشته ژیمناستک در این آزمون شرکت کردند که ۸۵ نفر از زیراب و ۲۵ نفر از پل‌سفید و ۳ نفر از شیرگاه بودند و شرط حضور در مسابقات استانی و ملی دارا‌بودن سطح‌بندی لازم است.

مدیر باشگاه نام‌آوران زیراب سوادکوه با بیان اینکه داوران و ناظران استانی در آزمون سطح‌بندی حضور داشتند، افزود: از حضور امید حق‌شناس و آزاده سجاد از مربیان و داوران بین‌المللی و ژاله مجد از قهرمانان ژیمناستیک مازندران در آزمون سطح‌بندی ژیمناستیک شهرستان سوادکوه تشکر می‌کنیم.

وی از حضور ۳۰۰ ورزشکار سازمان یافته در باشگاه نام‌آوران زیراب خبر داد و افزود: رشته ژیمناستیک از رشته‌های اصلی این باشگاه است و رشته کاراته و تکواندو و ووشو و ایروبیک نیز از رشته‌های دیگر در باشگاه نام‌آوران است.

وی با بیان اینکه ورزشکاران ژیمناستیک باشگاه نام‌آوران حضور فعالی در مسابقات مختلف دارند و ۴ کاراته‌کای این باشگاه نیز سابقه حضور در تیم ملی را در کارنامه خود دارند، خاطر نشان کرد: از اداره ورزش و جوانان شهرستان سوادکوه و هیئت ژیمناستیک شهر زیراب انتظار حمایت و پشتیبانی بیشتری را داریم.

سمیه بهرام‌نژاد مسئول بانوان باشگاه نام‌آوران سوادکوه نیز با تاکید بر اینکه ژیمناستیک از رشته‌های پایه ورزشی محسوب می‌شود، گفت: حمایت از رشته ورزشی ژیمناستیک باعث توسعه کمی و کیفی رشته‌های دیگر را به دنبال دارد.


منبع : سوادکوه نیوز
دیدگاه شما در مورد : ۱۴۰ ورزشکار ژیمناستیک سوادکوه تعیین سطح شدند

۱۴۰ ورزشکار ژیمناستیک سوادکوه تعیین سطح شدند

  • پربازدیدترین ها