شنبه 02 تیر 1397 05:01:01

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 12123

تاریخ انتشار : 20/08/1393 - 23:47

فرمانده سپاه ناحیه سوادکوه

رزمایش بزرگ بیت المقدس در سوادکوه برگزار می شود

سرهنگ پاسدار بابایی گفت : در راستای اجرای طرح دفاع شهری رزمایش بزرگ بیت‏ المقدس با حضور دو گردان در سوادکوه برگزار می شود.

رزمایش بزرگ بیت المقدس در سوادکوه برگزار می شود

به گزارش سوادکوه آنلاین ، سرهنگ پاسدار مهرداد بابایی فرمانده سپاه ناحیه سوادکوه  روز سه شنبه در گفتگویی با تاکید بر اینکه کشور عزیز ما ایران همواره مورد توجه قدرتهای بزرگ بویژه استکبار جهانی بوده است خاطر نشان کرد:آمریکای جنایت کار و هم پیمانانش در پی فرصتی برای توطئه چینی و ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشند، لذا آحاد بسیجیان عزیز باید با بهره گیری از تجریبات ارزنده سالهای دفاع مقدس این آمادگی را داشته باشند تا همچون گذشته از تمامیت ارضی کشور دفاع کنند،به همین منظور رزمایش گردانهای بیت المقدس طرح ریزی و اجرا می گردد.

فرمانده سپاه سوادکوه هدف از برگزاری رزمایش گردانهای بیت‏ المقدس را ارتقای آمادگی بسیجیان ،افزایش توان رزمی و دفاع همه جانبه در راستای امنیت پایدار و حفظ و انسجام  گردان‏های بیت‏ المقدس عنوان کرد. 

بابایی افزود: روز اول (پنج شنبه) بیشتر کلاس‏های آموزشی و تئوری و روز دوم(جمعه) صبحگاه مشترک و اجرای رزمایش می باشد  که بعد از آن با حضور بسیجیان در نماز  دشمن شکن جمعه عطر و بوی معنوی به خود می گیرد.

وی در پایان از مسئولین  و ادارات شهرستان  که از این رزمایش پشتبانی نمودند، تشکر و قدردانی کرد.دیدگاه شما در مورد : رزمایش بزرگ بیت المقدس در سوادکوه برگزار می شود

رزمایش بزرگ بیت المقدس در سوادکوه برگزار می شود

  • پربازدیدترین ها