شنبه 25 آذر 1396 00:58:27

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 12104

تاریخ انتشار : 20/08/1393 - 19:15

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان سوادکوه

سرشماری عمومی کشاورزی در سوادکوه پایان یافت

علیرضا مرادیان اظهار داشت:طرح سرشماری عمومی کشاورزی همزمان با زمان‌بندی کشوری، 18 آبان پایان یافت.

سرشماری عمومی کشاورزی در سوادکوه پایان یافت

به گزارش سوادکوه آنلاین،علیرضا مرادیان با توجه به پایان پذیرفتن عملیات اجرایی طرح سرشماری در شهرستان سوادکوه،گفت: چهارمین دوره سرشماری عمومی کشاورزی با هدف احصای اطلاعات بخش کشاورزی، میزان تولیدات و نیازهای این حوزه در کشور صورت گرفت تا آماری دقیق و کارآمد در اختیار برنامه‌ریزان و تصمیم‌گیران ملی و منطقه‌ای قرار دهد.

وی افزود:در شهرستان سوادکوه نیز طرح سرشماری همزمان با سراسر کشور از پنجم مهرماه آغاز شد و با تلاش ماموران سرشماری و همکاری خوب و شایسته بهره برداران عزیز در ارائه اطلاعات و آمار،  عملیات میدانی 18 آبان به پایان رسید.

مرادیان ابراز داشت : از زمان آغاز سرشماری عمومی کشاورزی تاکنون تمامی روستاهای شهرستان تحت پوشش قرار گرفته و سرشماری در آنها به اتمام رسیده است.

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان سوادکوه ضمن قدردانی از تعامل بسیار مطلوب کشاورزان و بهره برداران با مأموران آمارگیر سرشماری اظهار داشت: سرشماری عمومی کشاورزی در شهرستان سوادکوه با حضور 2 کارشناس و  8 آمارگیر در1حوزه شهری و 1 حوزه روستایی در بیش از 170 آبادی انجام شده است.دیدگاه شما در مورد : سرشماری عمومی کشاورزی در سوادکوه پایان یافت

سرشماری عمومی کشاورزی در سوادکوه پایان یافت